Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Февраль » 16 » Небажаючих перейменовувати вулицю Рєпіна назвали українофобами
13:00
Небажаючих перейменовувати вулицю Рєпіна назвали українофобами
вулиця


В офіційному листі на ім’я міського голови Олексія Цибка, за підписом керівника комісії з питань найменування (перейменування) вулиць Анатолія Терещенко, позицію мешканців які незгодні на зміну назви вулиці Рєпіна було названо українофобською і фактично рекомендовано проігнорувати їх заперечення та перейменувати вулицю Рєпіна на вулицю Юрія Пасхаліна до 20 лютого (Дня Героїв Небесної Сотні).

Надаємо, що У Смілі мешканці вулиці Репіна зібрали близько п’ятиста підписів на знак незгоди з пропозицією комісії перейменувати їх вулицю на честь Героя Майдана Юрія Пасхаліна, який загинув під час революції Гідності.


 
СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
КОМІСІЯ З ПИТАНЬ НАЙМЕНУВАННЯ (ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ) ВУЛИЦЬ,
ІНШИХ МІСЬКИХ ОБ’ЄКТІВ, ВСТАНОВЛЕННЯ ПАМ’ЯТНИХ ЗНАКІВ
№ б/н від 09.02.2016 р.
 
Смілянському міському голові

Комісією, утвореною розпорядженням виконавчого комітету Смілянської міської ради від 23.09.2015 року № 415 «Про створення комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, інших міських об’єктів, встановлення пам’ятних знаків» із змінами та доповненнями на виконання розпорядження від 20.11.2015 року № 169р «Про проведення громадського обговорення» в січні та лютому 2016 року було проведено три засідання на яких узагальнено результати громадського обговорення.

В ході роботи, комісія керувалась Концепцією топонімічної політики Смілянської міської ради та оцінювала пропозиції, що надійшли в ході громадського обговорення по затверджених в ній критеріях. Своїми рішеннями комісія намагалася знайти компроміс між пропозиціями мешканців міста, що в більшості своїй належать до категорії естетично-емоційних, та нагальною потребою повернення у свідомість наших земляків справжньої історії України; між міщансько-меркантильним сприйняттям дійсності і моральним обов’язком вшанувати героїв різних епох і поколінь, об’єднаних волелюбством та метою відновлення і збереження державного суверенітету України.

Узагальнені результати громадського обговорення із висновками комісії (додаток 1) подаємо Вам для прийняття рішення про перейменування цих об’єктів, як того вимагає чинне законодавство України.

З метою належної підготовки до прийняття рішення з цього питання пропонуємо провести у міській раді депутатські слухання із залученням уповноважених представників комісії.

Нагадуємо, що законодавчо визначений термін повноважень міського голови у прийнятті рішення з цього питання спливає 21.02.2016 року.

Не дивлячись на українофобську позицію частини мешканців вул Рєпіна (багатоповерхова забудова) вважаємо за необхідне задовольнити заяву родичів загиблого 19 лютого 2014 року на Майдані Героя України, смілянина Юрія Пасхаліна, та наполягаємо на перейменуванні до 20 лютого (Дня Героїв Небесної Сотні) вулицю Рєпіна в частині від вул. Жовтнева до вул. Павлова (приватна забудова) у вулицю Юрія Пасхаліна із встановленням пам’ятного знака на початку і в кінці цієї вулиці. Крім того рекомендуємо до цього часу встановити пам’ятну дошку на будинку де жив Юрій Пасхалін.

Додатки:

- узагальнені результати громадського обговорення із висновками комісії – 6 аркушів;
протоколи засідань комісії №№ 15, 16, 17 – 6 аркушів;

Голова комісії                                                                        А.П. Терещенко
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Город и горожане | Теги: город и горожане | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 2
2  
живу сам на этой улице...в шоке от своих соседей...(

1  
Українофобська позиція мешканців багатоповерхівок зрозуміла тому, що смілянам відомо
ким в основному засилялися ті будинки при СРСР. Але як можна ще назвати таку позицію мешканців багатоповерхівок, коли Юрій Пасхалін віддав за них своє життя, а їм подавай
російську персону. Жах!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Имя *:
Email *:
Код *:

редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.