Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Март » 11 » Оголошено конкурс на кращий проект в сфері сільського зеленого туризму
23:03
Оголошено конкурс на кращий проект в сфері сільського зеленого туризму
 конкурс серед проектів у сфері сільського зеленого туризму

На офіційному сайті Смілянської міської ради нещодавно з’явилося повідомлення про новий конкурс серед проектів у сфері сільського зеленого туризму. «Сміляночка» вирішила з’ясувати основні подробиці цього конкурсу. 

  Як стало відомо, конкурс проводиться Черкаською обласною державною адміністрацією. На конкурс можуть бути представлені будь-які проекти, що спрямовані на підтримку та розвиток сільського туризму.

  З чітко визначеним переліком документів, які необхідно підготувати для участі в конкурсі, можна ознайомитися на офіційному сайті Головного управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин Черкаської ОДА. Згідно матеріалів сайту, в бізнес плані, який учасник подає на конкурс, має бути зазначена узагальнена інформація бізнес-плану, а саме: назва бізнес-плану; основна його ідея; опис продукту (товару, послуги), який передбачається просувати на ринку після реалізації бізнес-плану; обсяг необхідної фінансової підтримки. Також потрібно надати інформацію щодо галузі, в якій працює заявник, детально описати проект, провести фінансово-економічний аналіз цього проекту та вказати можливі фактори ризику, пов’язані з проектом.

  Документи подаються на розгляд конкурсної комісії до сектору іміджевої діяльності та розвитку туризму Головного управління інвестиціно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин Черкаської обласної державної адміністрації.

  Переможці отримають кредит, який вони зобов’язуються використовувати на розвиток туризму та повернути відповідно до затвердженого порядку повернення позики. Як значиться в матеріалах сайту Головного управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин Черкаської ОДА, фінансова допомога надається в національній валюті і є поворотною фінансовою допомогою – сумою коштів, що надається суб’єктам підприємництва у користування за договором, який не передбачає нарахування відсотків, та є обов’язковою до повернення.

  Контактні дані для отримання додаткової інформації:

Сектор іміджевої  діяльності та розвитку туризму, тел. 37-22-48.  
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Туризм | Теги: туризм | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.