Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Апрель » 11 » Олександра Клочко: «У колективі Смілянського театру мене дуже тепло прийняли»
12:29
Олександра Клочко: «У колективі Смілянського театру мене дуже тепло прийняли»
Олександра Клочко
Вистава «На перші гулі та Сватання», яка була презентована шанувальникам театрального мистецтва Смілянським народним аматорським театром у березні, привернула увагу багатьох смілян. Нещодавно «Сміляночка» поспілкувалася з молодою актрисою Смілянського театру Олександрою Клочко, студенткою Смілянського промислово-економічного коледжу Черкаського державного технологічного університету. Вона розповіла нам про власну творчу роботу в театральній трупі.

– Олександро, розкажи, будь ласка, як у твоєму житті з’явився театр?

– З дитинства я дуже полюбляю театр, із задоволенням відвідую різні театральні постановки, а також граю в окремих студентських інсценізаціях, КВК, які влаштовуються в коледжі. Що ж стосується Смілянського народного аматорського театру, то, як відомо, минулого року в театральної трупи виникла потреба в актрисі, яка змогла б виконувати роль Олени у виставі «На перші гулі та Сватання». Керівник театру Любов Іванівна Терещенко саме шукала таку людину і на очі їй трапилась моя фотографія. Вона звернулася до замісника директора коледжу з виховної роботи з проханням зв’язатися зі мною. Після нашого першого знайомства, коли стало зрозуміло, що я є саме тим типажем, який підходить на роль Олени, я отримала запрошення грати в Смілянському театрі.

– Як у тебе відбувався процес налагодження творчих зв’язків з колективом вже сформованої театральної трупи?

– У колективі Смілянського театру мене дуже тепло прийняли. Загалом потрібно відмітити, що колектив театру дуже дружній і добрий. Особливо допомагала Любов Іванівна: на репетиціях вона пояснювала, що я роблю не так, радила, як правильно тримати себе в тому чи іншому епізоді. Спільну мову також вдалося знайти з акторами. Особливо легко працювати з Володимиром Тарасовичем Ткаченком – він дуже хороший актор, можна сказати, що я рівняюся на нього. Він завжди бадьорий, в гарному настрої, на нього дивишся – і хочеться працювати. На репетиціях також дійсно по-материнськи до мене ставиться Ольга Михайлівна Тучинська, яка у виставі грає маму Олени. Вона завжди мене підтримує, вміє заспокоїти, коли я починаю хвилюватися.

– Наскільки близькою для тебе стала роль Олени у постановці «На перші гулі та Сватання»?

– Роль Олени є дуже близькою для мене. На усвідомлення її особливостей значно вплинув мій особистий життєвий досвід: у мене насправді дуже суворий тато, який не пускав мене гуляти, а от мама ставилася до цього з більшим розумінням. Фактично, така ж родинна ситуація покладена в сюжет вистави. Тому ця роль мені по душі. Крім цього, у ході роботи над нею в нагоді мені стала та художня література, яку я читала у школі і яка торкається того періоду, що описується у виставі. Звичайно, в кожній роботі є свої труднощі. Зокрема, від початку репетицій до безпосередньої гри перед глядачами в мене було всього півтора місяці, це дуже короткий час для опанування ролі.

– А чи складно поєднувати творчі заняття в театрі з опануванням професії економіста?

– Театр – це моє хобі, це мистецтво мені дуже подобається, до того ж воно допомагає розвиватися всебічно. Потрібно поєднувати його з навчанням. Звичайно, це буває доволі складно, тому що в коледжі нам багато задають, а крім цього необхідно вчити роль. Увечері після занять я йду на репетицію, а потім вночі готуюся до занять у коледжі.

– Чи хотілося б тобі зіграти в інших постановках Смілянського аматорського театру?

– Звичайно, хотілося б. Я люблю комедійний жанр, тому цікаво було б зіграти в якійсь іншій комедійній постановці. Також цікавими для мене були якісь романтичні ролі.

– Ти постійно спілкуєшся з молоддю, своїми ровесниками. Наскільки вони цікавляться театральним мистецтвом?

– На жаль, сучасна молодь не дуже цікавиться театром. Але я вважаю, що цей вид мистецтва потрібно розвивати, при чому варто безпосередньо залучати молодь до роботи в різних виставах та інсценізаціях. Побувавши в театрі одного разу, молоді люди захочуть прийти на виставу ще раз. Принаймні студенти промислово-економічного коледжу запевнили мене в цьому після перегляду «На перші гулі та Сватання».
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Культура | Теги: культура | Рейтинг: 5.0/2
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.