Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Март » 11 » Олексій Цибко звернувся до голови політичної партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко з відкритим листом
23:50
Олексій Цибко звернувся до голови політичної партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко з відкритим листом
Олексій Цибко
 
 
Екс-міський голова Олексій Цибко звернувся до голови політичної партії ВО «Батьківщина» з відкритим листом у якому просить Юлію Тимошенко надати оцінку політичним діям Смілянського осередку партії в питанні пов’язаному з висловлюванням недовіри міському голові.

 
Голові партії ВО «Батьківщина»
Тимошенко Ю.В.
Громадянина Цибка
Олексія Олександровича
що проживає за адресою:
20700, Черкаська обл., м. Сміла,
пров. Перемоги, 32
 

Заява

Шановна Юліє Володимирівно!

Я, Цибко Олексій Олександрович, Смілянський міський голова, вибраний демократично сімома тисячами голосів в семидесятитисячному місті 1 березня був усунений від займаної посади шляхом силового захвату «зеленими чоловічками» та групою депутатів Смілянської міської ради, котрі до подій на Майдані були у «Партії регіонів». Що більше всього здивувало громаду так це те, що очолили цей заколот представники партії «Батьківщина» - Голуб Анатолій Андрійович, який є головою Смілянського осередку партії та його поплічник з кримінальним минулим – Володимир Примак. Мені були висунуті безпідставні звинувачення на сесії міської ради 1 березня 2016 року. Після чого сталася бійка, спровокована «зеленими чоловічками» в кращих традиціях сепаратистів по схемі Криму та Донбасу. В даній ситуації я прийняв рішення закрити сесію, щоб не допустити жертв серед громади. Але цей шабаш продовжився в кращих традиціях «Партії регіонів». Відеозапис даних подій викладено в інтернеті на «ютубі», «фейсбуці» та інших сайтах. Питання: за що ми боролись на Майдані, відстоюючи честь і гідність українців та Вашу особисту? Завдяки Майдану Вас було звільнено. Я пройшов Майдан у складі 8-ї афганської сотні. За що гинуть тисячі українців на сході нашої держави? Де я також захищав рубежі нашої Батьківщини будучи добровольцем, в складі добровольчого батальону «Дніпро-1» 5 рота. За що загинули наші побратими з небесної сотні? Ми віддали Вам владу, а самі поїхали на фронт. А Ваші однопартійці є підлабузниками «Партії регіонів». Просимо Вашої реакції на даний ганебний факт партії «Батьківщина».
Дане звернення буде опубліковано в ЗМІ.

11.03.2016р.
З повагою,
Смілянський міський голова Олексій Цибко
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Политика | Теги: політика | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 341 2 »
34  
читаю комментарии "адвоката" и глаза кровоточат......у меня один вопрос к адвокату, что вы там все курите????????

33  
ЮЛЯ.ЮЛЯ.
-ХМ хто це мене кличе?
-Юля,.це ж Язкамільом, звертаюсь до тебе за допомогою!
-Язкамільом вибач, Я вже колись допомогла Сєні ,а бачиш як він мені віддячив)
Хай тобі Путін допоможе)

32  
Корону незабудьте поправити царь батюшка!вже ви шановний піднабридли вихвалянням себе і обсиран*ям всіх навкруг.другу своєму "лєгітівному"розказуйте як то притримуватись та діяти в площині закону а не печатки тирити і цирки в раді влаштовували.

31  
Примак в першу чергу є депутатом, і як депутат має виконувати закон! Я, добре знаю і розумію адвокатську етику! І в даному випадку прийняття такого не правового рішення навпаки на депутата, який ще є адвокатом, покладає подвійну відповідальність, оскільки надаючи оцінку цьому рішенню, мені соромно, що є колеги, що дискримінують професію адвоката. Я в шоке!
Якщо депутати хочуть зняти мера, то зробіть це законно! Як тоді можно говорити про дії ради та її рішення, якщо вони цинічно та грубо порушть закон. Суд скаже своє слово!
Шановні достатньо мене повчати! Я тільки можу з вами обговорювати у законній площині рішення ради! А поки що тиша!
А якщо я себе повів в роботі не правильно, то будь-ласка, я готовий до критики! Але сказати вам нічого!

30  
Адвокат просто погано вчив етику та юридичну деонтологію.

29  
Пане Адвокат, якщо ви такий є, не забувайте про адвокатську етику, неетично говорити про колегу Примака погано навіть, якщо він на це заслуговує. Він же про Вас ніяких коментарів не надає, хоча можна багато про Вас багато розказувати. Ви мали дуже великі сподівання на Цибка, який мав вирішувати усі кадрові питання міняти начальника поліції, СБУ, прокурора, але не так сталось як гадалось. Високоповажний собою мер протримався трохи більше 3 місяців і позорно був вигнаний радою. Ваші "виброси" у пресі, це так собі останні конвульсії. Хоча я Вас особисто розумінію покачайте ще трохи з дурня грошей, а там що буде той й буде....

28  
Цибко звернувся до Ю.Тимошенко у стилі шизофазії і думає, що Юля розміняє своїх партійців
на якийсь сброд??? Такого ніколи не було і не буде бо у неї справжня партія, а не якась
тимчасова одноденна компанія. Тоже зрівняв - Цибко і Тимошенко. Сміх та й годі !!!

27  
Положення Конституції взагалі не містять прямої норми щодо дострокового припинення повноважень міського голови! У законі про місцеве самоврядування є норма, яка надає право міській раді припиняти повноваження міського голови. При цьому, є норма, яка передбачає те, що депутати повинні діяти на підставі та в порядку визначеному законодавством України! А депутати під час прийнятя рішення щодо припинення повноважень міського голови діяли в порушеня відповідного порядку тощо

26  
Ст.79 зу про місцеве самоврядування.>2/3 оголошують недовіру меру.ч.3здається

25  
Адвокат, вот скажи, что по Конституции депутаты не имеют права обьявлять недоверие меру путем голосования???

0
24  
Який суровий адвокат..прям пощади небуде.трепещітє все.це вже запугування якесь!іди ліпше позов готуй до суду.ви ж понеділок подавати заяву збирались. а не коменти строчи

23  
Когда суд установит нарушения Конституции и законов со стороны совета, относительно принятого решения, а это очевидно, то мы посмотрим сколько депутатов будет поддерживать Примака и Ко., которые реально подвели остальных депутатов под принятия противоправного решения!
Я, более того, убежден,что вопрос станет и о привлечении к ответственности тех, кто затеял переворот и препятствовал исполнению обязанностей мэру. Что буду поддерживать? Закон или нарушение закона? Вы же понимаете, что пощады не будет, превлекать к ответственности через правовые механизмы будем всех зачинщиков!

22  
Адвокат перед законом надо ответить

21  
Адвокат, смысл подавать в суд? допустим цыбко выиграет суд, так у него совсем нет поддержки, из 36 депутатов только 3 человека проголосовали против недоверия, его опять снимут, у него процент доверия от депутатов и населения 3%

0
20  
Якщо уважно читати текст то є декілька неточностей 
1.поплічник Приймак замінити поплічник Бондаренко А. з кримінальним дійсним.
2. закрив сесію щоб недопустити жертв на побоявся що дадуть по моій наглій мордяці
3. звертатись потрібно на кіностудію Дісней так як наш ' герой' з мультика про ' Тімона і його товариша з Данецька Пумбу ' , пам'ятаєте  на 17 каналі  ' я с Пумбою'

19  
Адвокат те уже пора ответить перед законом

18  
Цибка зняли, вигнали, Адвокате, та громада про яку ви пишите, це ви, декілька тролів, та напіврадників... більше ніхто не підтримує позицію цибка, те що він зараз називає себе патріотом і демонструє відкритого листа.. то це просто смішно, бо у тому листі явно видно що написаний він за тією самою схемою що і попередні "виступи" легітимного! я думаю що всі чітко розуміють що це не є його словами, що той хто малює йому тексти трохи відстає від контексту, технолог який займається промоцією цибка трохи бідзабув що таке виявлення потреби... працює по вчорашньому дню, сподіваюсь це не зпрацює ще раз!

17  
Цибко ти тряпка, до баби звертаешся за допомогою, такі як ти гобліни їй не цікаві, сепаратюга безпорадний, валі з города...

16  
Немае Цибка, а що змiнилося в мiстi? Його свита, чи свора (заступники) продовжують свою справу. Давлять на посадовцiв, залякують, погрожують. То що далi?

15  
В городе Смела Черкасской области городской совет в рамках декоммуниазации переименовал улицу, названную в честь украинского поэта, писателя и художника Тараса Шевченко, в Осеннюю.

Об этом свидетельствует перечень решений ХІІ сессии городского совета VII созыва от 18.02.2016, опубликованный на сайте горсовета, передает Рiдна Черкащина.

Отмечается, что переименование улицы Шевченко осуществлялось в исполнение Закона Украины "Об осуждении коммунистического и национал-социалистического (нацистского) тоталитарных режимов в Украине и запрет пропаганды их символики". Какие критерии определили чиновники, чтобы "подогнать" улицу Шевченко в "закон о декоммунизации", неизвестно.

Другим решением городского совета от того же 18.02.2016 и во исполнение того же "закона о декоммунизации" была переименована улица Октябрьская. И уже ей присвоили имя Тараса Шевченко.

Любопытно, что массовые переименования привели к тому, что в Смеле уж три улицы Шевченко. По крайней мере, этот казус зафиксирован на Гугл-мапс. Третья находится в микрорайоне Гречкивка, она названа в честь старшины Шевченко (так указано на бумажной версии карты города Смела).

14  
Лучше бы Циба по щам надавал Примаку , а жаловаться бабе не по мужски, солдат..

13  
Что такое 17й канал и кому он принадлежит?
http://chumnoy.com/chto-takoe-17j-kanal-i-komu-on-prenadlezhi/
http://nashigroshi.org/2016/03/09/donetskyj-avtomehanik-perepysav-17-kanal-na-ofshornoho-zlodiya/
Чому наш ображений мер співпрацює з ними? Ведеться трансляція наживо!
"Зелені чоловічки" замасковані під Ц.& компані?

12  
Юлі пофіг, зарас Вр сипиться, а тут якийсь Цибко з не зрозумілими поглядами)Це просто залякування і спроба нав'язати не обізнаним жителям міста думку що порушується закон.Всі пам'ятають як команда Цибка їздила по дільницях і залякувала членів комісій.

11  
Путину забыл письмно написать

10  
Адвокат, я надеюсь Вы не принимаете участия в написании той хрени, что ваши побратимы пишут, не знаю кто там чем в органах заинтересовался, но над жалобами рыдают)))))

1-25 26-34
Имя *:
Email *:
Код *:

редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.