Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Октябрь » 14 » Переможцем чемпіонату Смілянщини з футболу стала команда ДЮСШ «Олімп»
23:12
Переможцем чемпіонату Смілянщини з футболу стала команда ДЮСШ «Олімп»
футбол
Як і передбачалось, саме в останньому турі  чемпіонату Смілянщини з футболу визначиться його переможець.

І сталося це минулої суботи, тобто 12 жовтня на стадіоні «Юність, де зустрічалася місцева команда ДЮСШ «Юність» і «Граніт» с.Мала Смілянка. Гра виявилась досить напруженою. З рахунком 4:1 перемогу здобули футболісти ДЮСШ «Олімп».

Таким чином вихованці досвідченого тренера Віктора Нагорного стали переможцем чемпіонату Смілянщини з футболу.

Не менш напружено і цікаво проходила гра у Сунках між командами «Еліта» і «Рубін» с.Балаклея. Кожна з цих команд реально претендувала на друге місці. Усі крапки розставили господарі поля, перегравши свого суперника з рахунком 4:2.

Третє місце виборов «Граніт».

«Рубін» посів четверту сходинку захоплюючого турніру, а «Локатор» - останню.

Наприкінці тижня відбудеться нагородження переможця і призерів цього чемпіонату, який порадував уболівальників хорошим аматорським футболом.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.