Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Май » 5 » Подробиці стосовно відсторонення керівників управління ЖКГ у Смілі
07:00
Подробиці стосовно відсторонення керівників управління ЖКГ у Смілі
Сміла
 
Як відомо, напередодні свят, 25 квітня, розпорядженням виконуючого обов’язки міського голови, секретаря Смілянської міської ради Віктора Федоренка було тимчасово відсторонено від виконання службових обов’язків начальника управління ЖКГ Віктора Волошина і його заступника Олега Беценка та створено комісію для проведення службового розслідування.

Причиною цього рішення стали дії керівництва управління ЖКГ, які пов’язані із ремонтом асфальтового покриття.

Нагадаємо, що на ремонт доріг цього року вже заплановано відділити близько 2 млн. грн.

На депутатських слуханнях та виконавчому комітеті Смілянської міської ради був затверджений перелік доріг які повинні ремонтуватися.

Аби не проводити тендери, міська влада вирішила проводити ремонтні роботи частинами, що не перевищують у вартості 200 000 грн. Саме ця сума, згідно законодавства, є кордоном, після якого проведення тендеру є обов’язковим. В той час, як роботи вартістю до 200 000 грн. можуть здійснятися підрядником на розсуд управління ЖКГ за договірною ціною.

Підрядником для виконання асфальтних робіт стала фірма смілянського адвоката Олександра Здоренка з якою уже укладений договір на ремонт вулиць Соборної (Свердлова), Перемоги та на черзі вул. Сунківська (Литвинова) за ціною 300 грн./кв. м.

У кулуарах вже виникли певні розмови, що цей підрядник активно лобіюється. Причиною таких підозр називається зв'язок Олександра Здоренка з клубом карате «Восток» де працює його молодший брат Юрій Здоренко на партнерських засадах разом із Сергієм Цаподоєм, який є головою депутатської фракції «Солідарність» у Смілянський міський раді.

Владою офіційно декларувалося, що підрядників буде декілька, але інші так і не з’явилися.

Під час засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради, яке відбулося 21 квітня, піднялось питання, що кошти на ремонт доріг у місті вже виділені, вулиці затверджені, а роботи виконуються досить повільно, оскільки їх робить лише один підрядник і не щоденно.

Активну позицію зайняв член виконавчого комітету, волонтер Віктор Овчаренко, який заявив, що за цей час всі вулиці повинні бути вже заасфальтовані. Представники ЖКГ відстоювали позицію, що ніхто інший, окрім вже існуючого підрядника, не забажав працювати.

Дискусія закінчилась тим фактом, що волонтер Віктор Овчаренко прямо під час засідання почав телефонувати знайомим підрядникам і один з них, з міста Шполи, дав попередню згоду працювати за ціною на 50 грн. дешевше, тобто за 250 грн./кв. м.

Наступного дня «шполянський» підрядник приїхав до Сміли та підтвердив згоду працювати дешевше на умовах тієї якості, що було йому висунуто представниками міської влади.

За неофіційною інформацією з власних джерел, єдиною умовою, яку висунув «шполянський» підрядник, було укладення відповідного договору із зазначенням обов’язків всіх сторін. Але в цьому йому було відмовлено, бо нібито працювати потрібно терміново, а на договір піде декілька днів, що загальмує роботу.

Оскільки фактично сторони не знаходили компромісного рішення, до розмови втрутився член виконавчого комітету Віктор Овчаренко який попросив «шполянського» підрядника зробити крок на зустріч міській владі та розпочати роботи, а договір в цей час буде підготовлюватися.

За результатами переговорів підрядник погодився але за умови, що Віктор Овчаренко, який його запросив працювати, гарантує порядність.

Ця розмова відбулася у п’ятницю, 22 квітня. Вже наступного дня, у суботу, підрядник розпочав роботи по зняттю асфальтового покриття та підготовці до асфальтування однієї із вулиць, яку назвали йому в управлінні ЖКГ.

Зробивши підготовчі роботи та вирізавши близько 600 кв. м. підприємець повідомив Віктора Овчаренка, що вже в понеділок він може за власний кошт закупити асфальт та закінчити ремонт вулиці.

Під час розмови волонтер з’ясував, що в управління ЖКГ підрядника направили працювати на пер. Кооперативний.

Цікавим є той факт, що ремонт пер. Кооперативний в цьому році не запланований і в списку затверджених вулиць відсутній. Логічно, що відповідні кошти за асфальтні роботи на цій вулиці не можуть бути сплачені.

Фактично вийшло, що заступник міського голови Володимир Старик, разом із представниками управління ЖКГ, під «чесне слово» волонтера Віктора Овчаренка, вмовили «шполянського» підрядника за ціною на 50 грн./кв.м. дешевше, терміново розпочати ремонтні роботи без відповідного договору, а потім направили його працювати на вулицю, за яку не будуть сплачені кошти, бо її ремонт не запланований.

Після цього скандалу виконуючий обов’язки міського голови, секретар Смілянської міської ради Віктор Федоренко, 25 квітня, тимчасово відсторонив від виконання службових обов’язків керівників управління ЖКГ та призначив службове розслідування.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Власть | Теги: влада | Рейтинг: 5.0/3
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.