Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Октябрь » 12 » Поетична стежина Анатолія Горбівненка
00:48
Поетична стежина Анатолія Горбівненка
18 жовтня святкуватиме свій ювілейний день 
народження Анатолій Тимофійович Горбівненко
18 жовтня святкуватиме свій ювілейний день народження Анатолій Тимофійович Горбівненко, член Національної спілки письменників України, лауреат премії ім. Леоніда Глібова (2004р.), поет, лірик, гуморист. Його веселе слово зіткане із давніх перевірених основ, міцних і надійних традицій.

Поетична стежина поета починалася з лірики, потім він перейшов на гумор, байки, пересмішки. Його творчий ужинок складають збірки: «Парнасівські будні» (1992), «Добрий день» (1996), «Покотьоло» (2003) та книга віршів для дітей «Кораблик» (1993). Твори Анатолія Тимофійовича друкувалися у журналах «Перець», «Україна», «Українська мова і література в школі», «Вітчизна», альманасі «Вітрила», «Холодний яр», «Клекіт», обласній і всеукраїнській періодиці.

Великим здобутком письменника можна назвати збірку лірики «Покотьоло», яка побачила світ у 2003 році, а наступного року була відзначена премією Леоніда Глібова.

Кропітлива дослідницька робота проведена А. Горбівненком щодо створення колективної збірки літераторів Смілянщини «Мелодії джерел» (2002), та упорядкування антології гумору Черкащини. Перепустка в безсмертя» (2005).

Море позитиву та естетичної насолоди подарує читачам центральної міської бібліотеки ім. О.Журливої книжкова аранжировка «Душу не зігрієш на осонні», присвячена творчості ювіляра.

Аби не відцвітали весни душ,

І не згасло солов’їне соло,

Світанку на долоню покладу

В тарелі неба сяйне покотьоло.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Культура | Теги: культура | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.