Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Политика
БЮТ

20-21 квітня у Холодному Яру відбулося козацьке зібрання, учасниками якого стали шанувальники української культури і козацьких традицій. Детальніше про цю подію «Сміляночці» розповів голова Смілянської міської партійної організації «ВО Батьківщина» Володимир Білан.
Категория: Политика | Дата: 16:04 26.04.2013

 прес-конференція 
Смілянського осередку 
Комуністичної партії України

22 квітня виповняється чергова річниця з дня народження радянського політичного і державного діяча Володимира Леніна. Вшанувати пам'ять лідера Жовтневої революції на центральну площу Сміли вийшли сьогодні керівники та активісти Смілянського міського осередку Компартії.
Категория: Политика | Дата: 16:48 22.04.2013

 прес-конференція Смілянського осередку 
Комуністичної партії України

Вчора у Смілі відбулася прес-конференція Смілянського осередку Комуністичної партії України, що присвячувалася організації та проведенню Всеукраїнської акції «Парад Переможців», що відбудеться 9-го травня і приурочуватиметься черговій річниці Перемоги.
Категория: Политика | Дата: 17:27 12.04.2013

БЮТ

Загострення політичного протистояння на Черкащині певним чином дає про себе знати й у Смілі. У зв’язку із посиленням активності опозиційних політичних сил «Сміляночка» вирішила зустрітися із головою Смілянського міського осередку партії «Батьківщина» Володимиром Біланом
Категория: Политика | Дата: 19:43 10.04.2013

 Станіслав
Голубець
Станіслав Голубець: "міська та районна організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» готова виступити ініціатором проведення круглого столу з питання подальшого життя громади та її ролі у проведенні в життя принципів самоврядних повноважень”.
Категория: Политика | Дата: 20:03 09.04.2013

Володимир Салов

Відео: депутат Смілянської міської ради Володимир Салов брав активну участь у затриманні провокатора під час акції «Вставай, Україно!», яка проходила у Черкасах 6-го  квітня.
Категория: Политика | Дата: 11:14 08.04.2013

  агітаційний намет Партії регіонів

Третій день поспіль у центрі Сміли, біля центральної зупинки, працює агітаційний намет політичної партії ВО «Батьківщина». Сьогодні ж на іншій стороні центрального перехрестя Сміли, біля Дошки пошани, розгорнув свою діяльність агітаційний намет Партії регіонів.
Категория: Политика | Дата: 16:13 05.04.2013

 агітаційний намет ВО 
«Батьківщина»

Інформація про участь лідерів опозиційного руху країни Арсенія Яценюка, Віталія Кличка та Олега Тягнибока в народному вічі «Настав час діяти!», яке заплановане в Черкасах на 6-те квітня, є суперечливою.
Категория: Политика | Дата: 18:07 04.04.2013

 агітаційний намет ВО «Батьківщина»

Сьогодні у центрі міста працював агітаційний намет ВО «Батьківщина». Серед перехожих смілян розповсюджувався черговий випуск газети «Дзвін» та поширювалася інформація щодо запланованого народного віча «Настав час діяти!», яке прогнозовано відбудеться 6 квітня у Черкасах.
Категория: Политика | Дата: 18:34 03.04.2013

зустріч мешканців
Сміли із народним депутатом України від ВО «Свобода» Юрієм Сиротюком
Минулого тижня в приміщенні кінотеатру «Екран» відбулася зустріч мешканців Сміли із народним депутатом України від ВО «Свобода» Юрієм Сиротюком. У виступі депутат висловив своє бачення щодо проблем соціально-економічного життя сучасної України. У рамках зустрічі відбулася книга Євгена Стеблівського «Звенигора. Повстанці. Щабля на комісарі».
Категория: Политика | Дата: 10:34 02.04.2013

ВО

У п’ятницю в смілянському кінотеатрі «Екран» відбудеться зустріч із народним депутатом України від ВО «Свобода» Юрієм Сиротюком. У рамках заходу запланована презентація історичного роману Євгена Стеблівського «Звенигора. Повстанці. Шабля на комісара», видана у 2012 році.
Категория: Политика | Дата: 22:06 28.03.2013

  «Три роки
президентства Віктора Януковича: здобутки та перспективи»
Вчора в приміщенні міськвиконкому представники осередків політичних партій зустрілися у рамках засідання круглого столу, що мав назву «Три роки президентства Віктора Януковича: здобутки та перспективи». Учасники висловили різні точки зору на досягнення і проблеми, які з’явилися за каденції четвертого Президента України.  
Категория: Политика | Дата: 14:33 28.03.2013


Мешканці Сміли взяли участь у заході на підтримку партії Регіонів. Група смілян, була помічена перед будівлею Черкаської обласної ради. У складі цієї групи були присутні і деякі співробітники Смілянського міськвиконкому.
Категория: Политика | Дата: 20:41 22.03.2013

На центральній площі Сміли спалили фотографії Горбачова і Кравчука
Вчора прогресивні соціалісти Сміли провели на центральній площі міста традиційну щорічну акцію, якою згадували Всесоюзний референдум 17 березня 1991 року. Засуджуючи дії Михайла Горбачова та Леоніда Крачука, що призвели до розпаду СРСР, партійні активісти ПСПУ спалили фотографії згаданих політичних діячів.
Категория: Политика | Дата: 20:50 18.03.2013

ПСПУ
У неділю в центрі Сміли Прогресивна соціалістична партія України з нагоди чергової річниці Всеукраїнського Референдуму 17 березня 1991 року проведе політичну акцію, у ході якої будуть спалені портрети та плакати із зображеннями Леоніда Кравчука та Михайла Горбачова.
Категория: Политика | Дата: 14:51 12.03.2013

представники Смілянського міського осередку Комуністичної партії України
Сьогодні, 7 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, привітати смілянок зі святом, що наближається, на центральну площу Сміли вийшли представники Смілянського міського осередку Комуністичної партії України. Крім теплих побажань, перехожі жінки отримали символічні подарунки до свята.
Категория: Политика | Дата: 17:36 07.03.2013

«Сміляночка» поспілкувалася з депутатом
міської ради Андрієм Романенко
Нещодавно про роботу Смілянської міської ради «Сміляночка» поспілкувалася з депутатом міської ради Андрієм Романенко. У розмові також були обговорені окремі загальні особливості депутатської діяльності.
Категория: Политика | Дата: 12:35 05.03.2013

 Станіслав
Голубець
Станіслав Голубець: "Прочитав статтю в останньому номері газети "Сміла" « Крок назустріч». І подумав про те, що з часом люди мудрішають, але тільки не Андрій Король. Але власне не про нього, а про те, як сміляни, з їх же власного мовчання, платять приватній фірмі за послуги, яких не існує в природі".
Категория: Политика | Дата: 22:15 04.03.2013

 Наталія Шпак

Мешканці приватного сектору Сміли стикаються на сьогоднішній день із рядом нагальних проблем. Про їхні особливості та шляхи вирішення «Сміляночка» поспілкувалася з депутатом Смілянської міської ради, фракції «Батьківщина» Наталією Шпак, яка також висловила власну точку зору на питання забезпечення периферійних вулиць. 
Категория: Политика | Дата: 19:09 01.03.2013

привітання з Днем
захисника Вітчизни
Напередодні Дня захисника Вітчизни усі чоловіки, чиїм безпосереднім обов’язком є захист рідної землі, приймають щирі вітання на свою адресу. Теплі поздоровлення та побажання з нагоди свята для усіх чоловіків підготувала й депутат Смілянської міської ради Ольга Нікітченко.
Категория: Политика | Дата: 18:36 22.02.2013

 Станіслав
Голубець
Актуальною темою для багатьох жителів Сміли залишається на сьогоднішній день неоднозначна діяльність приватної фірми ТОВ «СмілаЕнергоінвест», яка надає послуги теплопостачання в місті. Думку з приводу цього питання ми запитали в депутата Смілянської міської ради, голови місцевого осередку ВО «Свобода» Станіслава Голубця.
Категория: Политика | Дата: 11:55 22.02.2013

Політичні

Політичні та громадські діячі, науковці зібралися сьогодні у Смілі за круглим столом задля того, щоб обговорити шкідливість видобутку сланцевого газу на території України. За результатами діалогу була складена відповідна резолюція зі зверненням до найвищих щаблів влади.
Категория: Политика | Дата: 20:43 21.02.2013

обговорення
негативних наслідків видобутку сланцевих природних газів
В четвер у Смілі планується проведення круглого столу політичних і громадських діячів, які зберуться разом заради обговорення негативних наслідків видобутку сланцевих природних газів. Ініціатором та організатором засідання виступає обласна організація Прогресивної соціалістичної партії України.
Категория: Политика | Дата: 20:01 19.02.2013

Сергій
Зайцев
Вчора розпорядженням Президента України з поста голови Смілянської районної державної адміністрації був звільнений Сергій Зайцев. «Сміляночка» вирішила змоделювати, яким чином ця кадрова зміна може вплинути на суспільно-політичне життя регіону загалом і Сміли зокрема.
Категория: Политика | Дата: 15:39 19.02.2013

 Станіслав
Голубець
У ході останньої 35-ї сесії Смілянської міської ради депутат, лідер фракції ВО «Свобода» Станіслав Голубець виступив із пропозицією створити у Смілі власне комунальне підприємство «Смілянське БТІ». Детальніше про всі переваги своєї ідеї депутат розповів в інтерв’ю «Сміляночці».
Категория: Политика | Дата: 12:08 12.02.2013Народний депутат
України Віктор Тимошенко запросив до паломницької подорожі смілянського
священика
Сьогодні народний депутат України Віктор Тимошенко звершує паломницьку поїздку до Святої Гори Афон, яка знаходиться у Греції. У подорож до одного найулюбленіших місць паломництва православних християн Віктор Тимошенко запросив настоятеля Свято-Покровського храму Сміли Петра Дмитрука.  
Категория: Политика | Дата: 19:00 01.02.2013

поздравление


От всего сердца поздравляем Вас с 69-й годовщиной освобождения города Смела от фашистских захватчиков.
Категория: Политика | Дата: 21:08 29.01.2013

представники різних політичних партій та громадських організацій
Сміли зібралися в рамках єдиного круглого столу

Вчора в приміщенні Смілянської Центральної бібліотеки представники різних політичних партій та громадських організацій Сміли зібралися в рамках єдиного круглого столу, щоб висловити власні думки з приводу питань військової історії, й зокрема, визволення Сміли від німецько-фашистських загарбників.
Категория: Политика | Дата: 18:05 29.01.2013

«червоний» намет місцевих комуністів

Другий день поспіль на центральній площі Сміли розташований «червоний» намет місцевих комуністів. Активісти Смілянського міського осередку КПУ вітають жителів міста з Днем визволення Сміли від німецьких загарбників. Перехожі мають можливість отримати святковий інформаційний бюлетень.
Категория: Политика | Дата: 12:50 29.01.2013

« 1 2 ... 6 7 8
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.