Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Апрель » 18 » Розподіл «депутатського» обласного фонду представниками «УКРОП» обраних від Сміли
14:20
Розподіл «депутатського» обласного фонду представниками «УКРОП» обраних від Сміли
Укроп
 

Черкаська обласна рада створила «депутатський» фонд який використовується відповідно баченням депутатів на їх виборчих округах. Як відомо, від Сміли до Черкаської обласної ради потрапили п’ять депутатів від політичного об’єднання «УКРОП». За інформацією видання «Сміляночка», свій фонд вони використали наступним чином:

Валентина Далібожак та Лариса Сілко спрямували на заміну віконних блоків у будівлі Смілянської спеціалізованої школи I-III ступенів N5 - 100000 грн.

Іван Далібожак спрямував на заміну віконних блоків у будівлі Смілянської загальноосвітньої школи I-III ступенів N11 -50000 грн.

Олексій Давиденко спрямував на придбання обладнання для інфекційного відділення Смілянської міської лікарні -50000 грн.

Володимир Костюченко спрямував на придбання та заміну вікон у Смілянській загальноосвітній школі I-III cтупенів N13 -50000 грн.

Спільно спрямували Валентина Далібожак, Лариса Сілко, Іван Далібожак, Олексій Давиденко та Володимир Костюченко 250000 грн. на забезпечення екологічно безпечного збирання, зберігання відходів (придбання контейнерів для збору твердих побутових відходів для м. Сміла).
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Политика | Теги: політика | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.