Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Февраль » 28 » Сергій Тимофієв: «Сільпобутсервіс» надаватиме реальну допомогу сільським мешканцям Смілянщини»
20:56
Сергій Тимофієв: «Сільпобутсервіс» надаватиме реальну допомогу сільським мешканцям Смілянщини»
Серед організацій і підприємств, які надавали різнопланові побутові послуги сільському населенню за часів Радянського Союзу, значилася й організація «Будпобутсервіс». Після розпаду СРСР ця структура та система надаваних нею послуг розпалася. Ідея її відродження у вигляді підприємства «Сільпобутсервіс» в Смілянському районі з’явилася у голови Смілянського районного осередку Спілки зеленого туризму України Сергія Тимофієва. «Сміляночка» поспілкувалася з ним про особливості реалізації цієї ідеї.

  – Сергію Петровичу, розкажіть, з чим пов’язана потреба створити на Смілянщині підприємство, яке могло б надавати сільському населенню різні побутові послуги?

–  На сьогоднішній день у Смілянському районі існує 28 сіл, чисельність населення різко скорочується, до того ж відбувається його старіння. Тому, я вважаю, допомога у вирішенні побутових питань дуже актуальна для сільських жителів. Саме тому в мене виникла ідея створити в Смілянському районі «Сільпобутсервіс».

  – Які ж послуги буде надавати новостворене підприємство?

– Найперше хочу сказати, що поява «Сільпобутсервісу» дасть можливість створити більше 10-ти робочих місць. Підбір працівників буде здійснений після того, як ми сформуємо повний перелік послуг, що надаватиме підприємство. Серед таких послуг, зокрема, значитимуться:

- ремонт та пошиття одягу;

- ремонт взуття;

- ремонт та перетяжка м’яких меблів;

- виготовлення корпусних меблів;

- транспортні послуги;

- ритуальні послуги;

- обробка землі;

- облагородження територій;

- послуги електрика;

- послуги IT-фахівця (ремонт оргтехніки);

- будівельно-монтажні роботи;

- заміна вікон фірмою «Века»;

- заміна дверей.

  – Яким чином буде реалізовуватися практична робота «Сільпобутсервісу»?


– Я думаю, що вже до 15 березня буде сформований повний перелік послуг підприємства, підібрані працівники та оформлена відповідна реєстрація. А вже після 15 березня ми проведемо зустріч з головами сільських рад району, на якій запропонуємо свої послуги. Таким чином, в кожного сільського голови буде брошура з переліком послуг, що надаватиме наша організація: наприклад, комусь треба буде обпиляти дерева, комусь – послуги перевозки побутової техніки, покупок з міста, когось треба відвезти на потяг, комусь облагородити присадибну ділянку. Щодо усіх цих питань людина матиме змогу звернутися до сільської ради, де отримає інформацію про послуги, що надаватиме «Сільпобутсервіс», дізнається наші контактні телефони. Отож, сільрада зможе допомогти своїм же мешканцям налагодити побут. Крім цього, будуть проведені перемовини з сільськими головами щодо облаштування комплексних прийомних пунктів по наданню послуг у селах.

  - А наскільки часто працівники підприємства зможуть приїздити до певного села?

– Ми намагатимемось повторити той досвід і методику, що були розроблені «Райпобуткомбінатом». Наприклад, якщо машина їде до Сунок, то по дорозі заїжджає до сіл Зелевки, Голов’ятино, Малий Бузуків, Плескачівка. Тобто машина не їздить з місця на місце, а організовано приїздить туди, де потребуються певні послуги, будуючи маршрут з максимальною економією часу та коштів. Існує достатньо приватних підприємців, які готові долучитися до участі в обслуговуванні сіл. Тож машина буде виїздити навіть двічі на день до певного села, якщо буде така потреба.

  – Як Ви вже казали раніше, Ви плануєте співпрацювати з Соціальною мережею знижок. Розкажіть про особливості цієї співпраці детальніше.

– До Соціальної мережі знижок входить близько 200 точок по Черкаській області, в яких люди можуть придбати товари із знижками від 2 до 20 % та замовити їх доставку за місцем проживання. Отже, сільські мешканці будуть отримувати картку знижок від цієї організації. Інформацію щодо послуг, які надає Соціальна мережа знижок, можна буде дізнатися в сільській раді, де будуть знаходитися різноманітні каталоги та брошури.

 
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Бизнес | Теги: бизнес | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.