Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Март » 13 » Сергій Тимофієв: «Смілянський міський парк – унікальне місце для створення «містечка старовини»
16:52
Сергій Тимофієв: «Смілянський міський парк – унікальне місце для створення «містечка старовини»

експерт
У ході цікавої розмови зі «Сміляночкою» експерт туристичної галузі нашого краю, голова Смілянського районного осередку Спілки сільського зеленого туризму України Сергій Тимофієв поділився власною думкою на перспективи розвитку туризму у Смілі та виокремив особливо цікаві туристичні об’єкти, які можуть зацікавити смілян і гостей міста.

    – Сергію Петровичу, як Ви оцінюєте туристичний потенціал Смілянського міського парку?

  – Смілянський міський парк має усі перспективи стати справжньою туристичною «родзинкою». Останнім часом парк сильно преобразився, став значно привабливішим. Звичайно, існують й певні недоліки: наприклад, антична алея закінчується пам’ятником Леніна – ці два стилі ніяк не поєднуються між собою.

  – А які нові об’єкти на території міського парку могли б привернути увагу туристів?

  – Ми вже не раз говорили про те, що на території парку потрібно зробити вхід до смілянських підземних лабіринтів. Крім цього, саме в парку можна було б створити «містечко старовини», в якому центральним об’єктом має стати стилістично відтворена смілянська фортеця Любомирських. Думаю, що така туристична «родзинка» могла б подобатися і самим смілянам, і їхнім гостям, а в «старому місті», я думаю, захочуть побувати багато туристів.

  – Де, на Вашу думку, слід розмістити це «містечко старовини» і який саме вигляд йому потрібно надати?

  – Хочу звернути увагу на те, що Смілянський міський парк має дуже вдале ландшафтне розташування – він розділяється на нижню і верхню частину, між якими існує природній вал. Саме цей вал можна використати для розміщення символічної фортеці князів Любомирських. Якщо говорити більш конкретно, то стилізований макет фортеці найдоцільніше встановлювати на пагорбі навпроти тієї частини нижнього парку, де проводяться нині заняття вихованців Центру туризму і краєзнавства. Окремі фрагменти фортеці мають плавно переходити в нижній парк, де потрібно відтворити обійстя внутрішнього дворику в натуральну величину: встановити там лавочки, тини, сторожові башти, гойдалки, перекидні мости, застави, зробити дитячий майданчик. Усі елементи розваг та атракції мають бути виконані в тому давньому стилі, в якому вони існували колись. Таким чином, «містечко старовини» сприйматиметься, як діорама, а використання валу дасть можливість подати туристичний об’єкт у візуальній перспективі: з підніжжя пагорба людина поглядом підніматиметься в більш дрібний масштаб споруд.

  – Яким чином, на Ваш погляд, слід втілювати таку ідею в життя?

 
– Я вважаю, що перш за все варто оголосити конкурс на кращий макет цієї фортеці. До безпосередньої реалізації проекту могли б долучитися приватні підприємці, які працюють з малими архітектурними формами. Самі ж конструкції обов’язково мають бути виконані з використанням необробленого дерева для стилізації того давнього часу.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Туризм | Теги: туризм | Рейтинг: 5.0/1
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.