Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Февраль » 29 » Сміла ТВ: Депутати Смілянської міської ради про погрози життю активісткам (відео)
17:30
Сміла ТВ: Депутати Смілянської міської ради про погрози життю активісткам (відео)
Депутати Смілянської міської ради надали свої коментарі стосовно ситуації яка виникла з погрозами життя на адресу опозиційних активістів.

  
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Политика | Теги: політика | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 8
0
8  
І тебе правда я би продав десь!ато воняєш ьагато.тобі Вовп в борщ насрав чи шо?пристав як смерть до слабого?

7  
Приймак єто настоящий сепар-кто знает его он продажній и Ваших детей продаст...

6  
Смеляне не верьте Ратеевой!!!!а особенно королеве свалки-которая травила Ваших детей Смеляне...

5  
гнать палкой их радников

4  
Депутати та зженіть вже ту бидлоту...дай Бог вам удачі завтра,аби все вийшло!!!ні культури поведінки,ні нормальної команди...жах..в такому дні ми ще не були

3  
Щодо незаконності існування групи позаштатних радників міського голови, то слід зауважити, що радники виконують свої повноваження на громадських засадах відповідно до положення, затвердженного розпорядженням міського голови.
Зазначене разпорядження міський голова прийняв керуючись ч. 1 ст. 12, ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 31 липня 2004 року № 854/2004 «Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».
Таким чином, розпорядження міського голови щодо радників прийнято у відповідності до законодавства України.
Звертаю увагу на те, що згідно ч. 10 ст. 59 Закону про місцеве самоврядування акти посадових осіб місцевого самоврядування з мотивів їхньої невідповідності Конституції або законам України визнаються незаконними в судовому порядку.
Отже, законодавець визначив можливість визнання розпорядження міського голови протиправним лише в судовому порядку, а не встановлювати його незаконність депутатом та іншими.
Припущення щодо незаконності дій міського голови в частині залучення до роботи радників є не коректним та безвідповідальним висловленням!
А ось реальне порушення закону відбулось під час голосування щодо зміни ставки земельного податку з 3% до 1,1% для суб'єктів, у яких земельні ділянки перебувають у постійному користуванні, оскільки законом про запобігання корупції заборонено брати участь у прийнятті рішень щодо яких наявний конфлікт інтересів. А слід нагадати, що деякі депутати пов'язані з підприємствами, яким було знижено земельний податок. Отже, за вчинення корупційного правопорушення особа має притягуватися до відповідальності, передбаченої Кодксом про адміністративні правопорушення.
Вот так!

2  
Примак молодець, тільки правда переможе....

1  
І нам би дуже не хотілося повернутися в "Лихие 90-е" ! Боронь Боже!!!!! А від вас, панове депутати, залежить зараз куди ми підем.....

Имя *:
Email *:
Код *:

редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.