Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Июль » 11 » Смілянська бібліотека-філія №1 запрошує смілян для ознайомлення з новою літературою!
15:54
Смілянська бібліотека-філія №1 запрошує смілян для ознайомлення з новою літературою!
програмоf «УКРАЇНСЬКА КНИГА»
Бібліотека-філія №1 запрошує смілян для ознайомлення з новою літературою!

На замовлення Державного комітету телебачення та радіомовлення України за програмою «УКРАЇНСЬКА КНИГА» випущені книги:

Олекса Підлуцький – журналіст-міжнародник, зібрав відомості про визначних політиків у книгу «25 ПОРТРЕТІВ НА ТЛІ ЕПОХИ». Юзеф Пілсудський та Віллі Брант, Махатма Ганді та Вацлав Гавел, Августо Піночет та Маргарет Тетчер… Героїв цієї книжки об’єднує те, що вони змогли стати справжніми лідерами нації. Згуртувати співвітчизників і вивести свої країни з глибоко кризових ситуацій. Автор, розповідаючи про 25 знакових особистостей ХХ століття, показує їх без звичних штампів, надає маловідомі факти та в той же час змушує замислитися, яким повинен бути політичний лідер, що може Україна запозичити з безцінного досвіду цих видатних діячів.

Життя Кирила Розумовського – приклад неймовірної примхливої долі. Він пройшов карколомний шлях від пастуха до президента Імператорської Академії наук і мистецтв, отримав титул графа Російської імперії і став останнім гетьманом України – Гетьманщини (1750 – 1764). Про його життя та політику розповідає І. Коляда у книзі «КИРИЛО РОЗУМОВСЬКИЙ».

В історії науки важко уявити вченого, який би зробив так багато для людства, як Володимир Вернадський. Природознавець, філософ, основоположник генетичної мінералогії, біогеохімії, радіогеології, вчення про живу речовину, теорії ноосфери, він був «хрещеним батьком» багатьох науково – дослідних інститутів, музеїв, наукових шкіл, організатором і першим президентом Української академії наук, захисником академічних свобод, принципів демократії, справедливого розв’язання національного питання в Україні. Про все це – в книзі Л. Тома «ВОЛОДИМИР ВЕРНАДСЬКИЙ».

В бібліотеці-філії №1 ви зможете ознайомитися з цими та іншими цікавими виданнями.
Запрошуємо до перегляду!
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Культура | Теги: культура | Рейтинг: 5.0/1
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.