Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Апрель » 5 » Смілянська бібліотека інформує про надходження нової літератури
18:27
Смілянська бібліотека інформує про надходження нової літератури

нові книги
Бібліотека-філія № 1 Смілянської ЦБС повідомляє, що у першому кварталі поточного року нею було отримано наступну літературу за програмою «Українська книга» (література випущена на замовлення Державного комітету телебачення і радіомовлення України):

На  широке коло зацікавлених читачів розрахована книга Євгена Луняка «Анна Руська – королева Франції». У монографії на підставі історичних джерел розкриваються й аналізуються життєвий шлях і діяльність королеви Анни – дочки великого київського князя Ярослава Мудрого, яка правила у Франції в ХІ ст., наводяться документальні свідчення, які стосуються її біографії. Здійснений ґрунтовний аналіз усього комплексу середньовічних свідчень про Анну Ярославну, що дало змогу по-новому переглянути її життєпис і спростувати низку історичних міфів, які накопичилися в історіографії стосовно цієї постаті.

У центрі роману «Криничар»  Мирослава  Дочинця – українська душа, що не заблукала в історії, не зломлена, не стомлена поразками, як сама Україна, – душа тонка, мудра, діяльна, що черпнула від землі і від неба, що оживляє і якісно міняє довколишній простір і людей. Твір відкриває незглибимий вимір народної традиції, Карпатської звичаєвості, живої етики та естетики. Це проявляється в умінні показати душу окремої людини, як живої частинки світової душі. Матеріал поданий в шатах високої образності й дивовижно багатої лексики.

Увага до найтонших деталей, глибокий психологізм і прискіплива любов до того, чиє «тіло душі» по живому ріже її письменницький «скальпель», – незмінні прикмети стилю Марії Матіос.  До бібліотеки надійшли такі її Книги, як «Чотири пори життя», «Вирвані сторінки з автобіографії», «Армагедон уже відбувся», «Жіночий аркан у саду нетерпіння», «Фіглі-міглі».

Для учнів в серії «Бібліотека шкільної класики» вийшли видання «Цар Плаксій та Лоскотон» Василя Симоненка, «Спинилось літо на порозі» Максима Рильського.

Приєднатися до знавців світової літератури любителям читати допоможуть наступні видання та їх автори:

Іспанський письменник і журналіст Артуро Перес-Реверте є визнаним майстром історичних романів, написаних у жанрі інтелектуального детективу. Світове визнання своєму автору принесли «Шкіра для барабана» та «Фламандська дошка».

Орхан Памук – турецький письменник, володар Дублінської премії та німецької Премії миру, Нобелівський лауреат  в галузі літератури (2006). Його романи перекладені 40-ка мовами світу і виходять мільйонними накладами, викликаючи бурхливе зацікавлення у світового читача. До уваги читачі романи «Сніг», «Музей невинності».

Джером Д. Селінджер – одна з найбільших загадок світової літератури. У зацікавлених читачів є змога познайомитися з книгами такими американського автора, як «Ловець у житі» та «Дев’ять оповідань».

Рюноске  Акутагава – знаменитий японський письменник, чиїми творами захоплюються читачі в усьому світі. Він залишив у спадок велику кількість новел, есе, мініатюр, сценаріїв, віршів, що стали частиною золотого фонду світової літератури. До уваги відвідувачів бібліотеки – книга «Брама Расьомон».

Твори талановитого шведського письменника та журналіста Стіга Ларссона набули популярності після передчасної смерті автора. У видавництві «Фоліо» вийшли друком його гостросюжетні романи «Дівчина, що гралася з вогнем», «Чоловіки, що ненавидять жінок», «Повітряний замок, що вибухнув».

Історичні полиці бібліотеки-філії № 1 поповнились книгами «Видатні болгари в історії України» за авторством Г.Б. Муніна,  «Князі Радзивіли» (про один з найвідоміших, найчисленніших і найвпливовіших магнатських родів Великого князівства Литовського та його внесок в історію та культуру України, Литви та Білорусі).

Для всіх, хто цікавиться культурою, пропонується також познайомитися з енциклопедичним виданням у двох томах «Мистецтво: терміни та поняття» Сергія Безклубенка, з есе–біографією «Я єсьм…», «Іван Марчук, провидець і подорожній»  за авторством Олександра Климчука,  альбомом-каталогом живопису та графіки «Сад любові» Валерія Франчука, альбомом  «Живопис і графіка» Євгена Петренка.

Для всіх, хто цікавиться медициною, рекомендовано 3-тє, доповнене видання  «Медична єнциклопедія» П.І. Червяка, що містить біля 36000 статей з усіх галузей теоретичної і практичної медицини, а також споріднених із медициною знань.

Бібліотека-філія № 1 Смілянської ЦБС запрошує смілян для ознайомлення з літературними новинками!  
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Культура | Теги: культура | Рейтинг: 5.0/2
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.