Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Март » 13 » Смілянська бібліотека отримала нові книги вартістю кілька тисяч гривень
18:59
Смілянська бібліотека отримала нові книги вартістю кілька тисяч гривень

Смілянська бібліотека-філія № 2 отримала нові книжкові надходження
Нещодавно Смілянська бібліотека-філія № 2 отримала нові книжкові надходження. Загалом до бібліотеки надійшло 50 примірників книг покращеного поліграфічного оформлення, які загалом оцінюються в 3000 грн. Як розповіла «Сміляночці» завідуюча бібліотекою-філією № 2 Надія Радченко, ці книги були придбані за державні кошти.

Бібліотека отримала їх згідно програми «Українська книга». Безпосередньо розподілом книг для бібліотек Черкаської області займалася Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Шевченка.

  Також Надія Радченко розповіла:

– Такі надходження бібліотека отримує не вперше. Кожного разу, коли до нас надходять нові книги, ми їх рекламуємо, а саме: робимо огляди для наших читачів, для педагогів із школи № 4, з якою наша бібліотека співпрацює, розповідаємо про нові надходження на радіо, подаємо інформацію про них в газету,
– повідомила Надія Радченко.

  Цього разу бібліотека отримала книги різних галузей знань: художню літератури, науково-популярні видання історичного змісту, книги з образотворчого мистецтва. Серед нових надходжень значаться кілька цікавих серій. Наприклад, в серії «Історія України в романах» є такі книги, як тетралогія «Таємний посол» Володимира Малика, авантюрно-історичний роман «Помститися імператору» Тимура Литовченка, книга «Хресна праща» Романа Іваничука.  До бібліотеки також надійшли п’ять книг Марії Матіас, серед яких повість «Чотири пори життя», друге видання праці «Кулінарні фіглі», збірка віршів та інші. Цікавою є також серія «Карта світу. Скандинавський гостросюжетний роман». Поза серіями також є багато книг, що варті уваги: наприклад, книга Мішеля Терещенко «Перший олігарх», двохтомний ілюстрований словник «Мистецтво: терміни та поняття», та багато інших.

  Як розповіла Надія Радченко, у приміщенні бібліотеки постійно діють книжкові виставки.  Щоб представити читачам нові книжкові надходження, найближчим часом бібліотекарі підготують нову виставку.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Культура | Теги: культура | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.