Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Апрель » 27 » Смілянська ЦБС стала лідером голосування онлайн фотоконкурсу «Пророк»
11:37
Смілянська ЦБС стала лідером голосування онлайн фотоконкурсу «Пророк»
 фотоконкурс «Пророк»
З нагоди наближення ювілейної 200-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, яка відзначатиметься у 2014 році, Департаментом культури Київської міської державної адміністрації спільно з Національною спілкою фотохудожників України був оголошений онлайн фотоконкурс «Пророк».

Як розповіла «Сміляночці» директор Смілянської ЦБС Ірина Огус, бібліотеки міста також долучилися до участі у цьому фотоконкурсі. За його умовами, на сайт Національної спілки фотохудожників необхідно було завантажити фото, які висвітлювали б шевченківську тему в найрізноманітніших аспектах. Наприклад, це могли бути фотозображення шевченківських місць, інтерпретація його творчості, шевченківські музейні композиції, шевченківські культурно-мистецькі заходи, образ Шевченка і його персонажів у соціальному аспекті, Шевченко в творчості художників, фотографів, письменників, скульпторів тощо.  

Смілянською ЦБС на офіційний сайт конкурсу були завантажені 10 фото: ними стали світлини заходів, які проводилися у центральній дитячій бібліотеці і присвячувалися Тарасу Шевченку, фрагменти виставок вишивальниць Валентини Очеретяної і Тамари Зеленецької, які були представлені у Смілянському краєзнавчому музеї, та інші. Кожна фотографія супроводжувалася оригінальною назвою.  

Загалом участь у конкурсі взяли близько 200 світлин. Кращі фотографії визначалися шляхом голосування зареєстрованих та авторизованих відвідувачів сайту Національної спілки фотохудожників. До кожного фото вони мали змогу виставити оцінку за шкалою від –5 до +5 балів.  

Голосування тривало до кінця дня 25 квітня. За словами Ірини Огус, в останній день голосування одна із фотографій, які були завантажені Смілянською ЦБС, а саме: світлина «Заповіт на рушнику», була лідером онлайн голосування, набравши більше 30-ти балів. Переможці конкурсу будуть оголошені пізніше.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Культура | Теги: культура | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.