Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2014 » Июль » 2 » Смілянська школа поставила за мету виховувати свідомих громадян європейської держави
00:33
Смілянська школа поставила за мету виховувати свідомих громадян європейської держави
формування культури демократії
Як повідомляє прес-служба школи №3-колегіума, з метою формування культури демократії учні школи беруть участь у Всеукраїнському експерименті «Виховання культури демократії старшокласників засобами телекомунікаційних проектів». Зараз освітяни працюють на завершальному, контрольно-узагальнюючому етапі.

Крім того, з метою правового виховання, протягом навчального року в школі №3-колегіумі проводяться Дні профілактики правопорушень, в рамках яких відбуваються бесіди, зустрічі, тренінги з переглядом тематичних відеоматеріалів. Президент шкільного учнівського парламенту Яна Бардиш разом з радою учнівського парламенту є організатором багатьох корисних і цікавих заходів в напрямку правового виховання, які проводяться в школі. Також вона є активним членом міського комітету учнівського та студентського самоврядування.

Учні 1-11-х класів є активними учасниками різноманітних шкільних заходів, до проведення яких залучаються батьки, громадськість.

Щомісяця кожен перший понеділок класні керівники проводять виховні години на правову тематику. Дієвою є робота шкільної соціально-психологічної служби, яка проводить різноманітні форми роботи, індивідуальні зустрічі з учнями, схильними до правопорушень.

В закладі організована тісна співпраця з кримінальною міліцією, службою у справах дітей, відділом у справах сім’ї та молоді, міськвідділом УМВС України, які допомагають у вирішенні різних питань у напрямку правового виховання.

Налагоджена робота волонтерського загону «Доброта». Питання профілактики правопорушень та пропагування здорового способу життя систематично обговорюються на загальношкільних батьківських зборах, засіданнях координаційної ради, методичних об’єднаннях класних керівників, педагогічних радах, нарадах при директорі.


 
формування культури демократії


 
формування культури демократії
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Образование | Теги: образование | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.