Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2014 » Сентябрь » 5 » Смілянське управління облаcної держсанепідслужби: Пам'ятка для населення – Геморагічна лихоманка Ебола
19:03
Смілянське управління облаcної держсанепідслужби: Пам'ятка для населення – Геморагічна лихоманка Ебола
Геморагічна лихоманка Ебола
Пам'ятка для населення – Геморагічна лихоманка Ебола

Геморагічна лихоманка Ебола – гостра вірусна висококонтагіозна хвороба, що може поширюватися через прямий, незахищений контакт із біологічними рідинами інфікованої людини та у результаті контакту з предметами, з якими контактувала хвора людина. Частіше за все вірус Ебола поширюється через родичів та друзів, які перебувають у тісному контакті при догляді за хворими. Летальність становить до 90 %. Лікування та специфічної профілактики цієї хвороби (вакцинації) не існує.

Прояви хвороби можуть з’явитися з 2 по 21 день після потрапляння збудника до організму, найчастіше - на 8-10 день. Початок захворювання стрімкий, з’являється сильний головний біль, блювота та діарея з кров’ю, сильний біль у м’язах, носові, вушні та кровотечі через очі, ясна. Температура тіла швидко досягає 39-40 градусів.

Під час знаходження в ендемічних з цього захворювання країнах, рекомендовано використовувати захисні маски й утримуватись від відвідування місць масового скупчення людей, контактів із хворими людьми, зокрема, які мають високу температуру тіла.

При появі перших симптомів захворювання необхідно уникати контакту з оточуючими людьми, користуватись індивідуальними засобами захисту, наприклад медичною маскою, залишатись вдома, негайно викликавши швидку невідкладну медичну допомогу.

Особам, які повернулись з ендемічних із цього захворювання країн, при появі будь-яких із зазначених симптомів не треба займатися самолікуванням, а негайно звернутися за медичною допомогою, обов’язково повідомивши при цьому про перебування у західно-африканських або в сусідніх з ними країнах, про можливий контакт із особами, які відвідували ці країни.

НАЧАЛЬНИК СМІЛЯНСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО
УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ
ДЕРЖСАНЕПІДСЛУЖБИ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
В.В. КРИЖАНІВСЬКИЙ 
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Медицина | Теги: медицина | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.