Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2015 » Октябрь » 19 » Смілянські каратисти привезли 5 кубків з міжнародних змагань в Одесі
00:18
Смілянські каратисти привезли 5 кубків з міжнародних змагань в Одесі
монарх

Нещодавно вихованці спортивної школи «Олімп» та «СпортКлубу «МОНАРХ», прийняли участь у Кубку світу з Карате Годзю-рю. У змаганнях, які проходили в Одесі взяло участь 12 країн серед яких були представники: Японії, Ірану, Молдови, Білорусії, Азейбарджану, Грузії, Румунії, Латвії тощо.

5 маленьких, але войовничих смілян вибороли 5 кубків серед 692 учасників змагань, що свідчить про високий рівень підготовки наших спортсменів. Майбутні чемпіони змагалися, як мінімум у двох категоріях змагань.

Білякова Юлія виборола першість в ката Ренгокай (в категорії 6-8 років) та друге в ката Годзю-рю. Страгун Богдан посів третє місце в Ірікумі-дзю та четверте в Ірікумі-го (в категорії 8-9 років, до 37 кг). Замниборщ Аліна зайняла два перших місця: в категорії 8 років з Ірікумі-го та категорії 9 років в Ірікумі-дзю (+25). Абієв Фазаїр не відстав від Аліни і теж переміг двічі: в Ірікумі-дзю (16-17 років до 69 кг) та Ірікумі-го (16-17 р до 63 кг).

Найактивнішою учасницею серед смілянських спортсменів стала Бакай Єлизавета, яка спробувала свої сили в чотирьох категоріях. В ката Годзю-рю Ліза посіла перше місце (у категорії 11-12 років), куміте Шобу ніпон – друге місце, Ірікумі-го – четверте, а в ката Ренгокай п’яте.

Як відмітив президента спортивного клубу «Монарх» Сергій Пітенко, нажаль, у наш час спорт потребує не лише бажання, а й коштів, оскільки участь у подібних змаганнях не безкоштовна. І держава практично не допомагає в розвитку спорту. Тому, за підтримки батьків, діти прославляють наше місто і ми справді можемо пишатися їхніми успіхами!

Наступні змагання наших юних спортсменів відбудуться 23-25 жовтня, вони поїдуть відстоювати гордість Сміли на Кубок України знову ж таки в Одесу.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.