Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Март » 5 » Смілянські каратисти відвідали семінар шеф-інструктора України Федерації Годзю-рю карате
20:38
Смілянські каратисти відвідали семінар шеф-інструктора України Федерації Годзю-рю карате
смілянські тренери і каратисти
«СпортКлубу МОНАРХ»
На минулих вихідних смілянські тренери і каратисти «СпортКлубу МОНАРХ» відвідали семінар заслуженого тренера України, володаря 6-го дану Годзю-рю, 3-го дану рюкю кобудо, шеф-інструктора України Валерія Кусія. Як розповів «Сміляночці», президент «СпортКлубу МОНАРХ» Сергій Пітенко, подібні семінари проводяться Валерієм Кусієм у Черкасах лише раз на рік і значно впливають на вдосконалення спортивної майстерності каратистів.

У ході семінару його учасниками була відпрацьована техніка бойового мистецтва – карате Годзю-рю, зокрема, ударів руками та ногами, кидків та роботи в партері. Також спортсмени мали змогу удосконалити техніку бункай, яка є частиною формальних вправ (ката). Крім безпосереднього навчання, в рамках семінару відбулася атестація окремих спортсменів, за результатами якої представник «СпортКлубу МОНАРХ» Едуард Шевченко успішно здав іспит на 1-й дан Годзю-рю карате.

По закінченні семінару найкращі спортсмени Федерації Годзю-рю карате за участь в міжнародних змаганнях 2012 року були нагороджені значними грошовими преміями. Сергій Пітенко повідомив, що серед тих, хто був відзначений та заохочений таким чином, також значилися й 6 смілянських каратистів: Олександр Пітенко, Євген Коротич, Владислав Гирич, Роман Сенатор, Владислав Чорнобривець та Фазаір Абієв.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Спорт | Теги: Спорт | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.