Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Март » 5 » Смілянські туристи відправилися у похід старою «графською» дорогою
20:12
Смілянські туристи відправилися у похід старою «графською» дорогою
подорож
вихідного дня «старою» графською дорогою
У неділю, 3 березня, восьмикласники школи № 6 відправилися у подорож вихідного дня «старою» графською дорогою. Похід був організований головою Смілянського районного осередку сільського зеленого туризму України Сергієм Тимофієвим, який і розповів «Сміляночці» про найцікавіші обставини мандрівки. За його словами, о дев’ятій годині ранку туристи прибули до Великої Яблунівки, на місце, де струмок Тенетинка впадає до ставка. Звідти група у складі семи осіб вирушила старою «графською» дорогою до урочища Вишиваного. Дійшовши до урочища, туристи переправилася через Тенетинку й рушили до урочища Ялівцево. Потім група переправилися через струмок Сунку і завершила свою мандрівку в садибі зеленого туризму «Холодноярський Зорепад».

  Подорож не обійшлася без неочікуваних випадків. Сергій Тимофієв розповів, що після переправи туристи помітили, що особливий восьмий учасник походу – такса по кличці Бакс, яка вирушила у подорож зі своїм хазяїном Єгором, десь загубилася. Туристи близько години розшукували собаку, яка, маючи розвинуті мисливські інстинкти, певно, відволіклася на дрібних лісових звірів. Добряче замерзнувши, туристи відмовились від намагань знайти собаку і відновили похід. Але Бакс все ж таки прийшов вночі до «Холодноярського Зорепаду», взявши слід і подолавши майже 10 кілометрів, шукаючи господаря.

  Мандруючи старою «графською» дорогою, учасники походу знайшли серед лісу сторожеву вежу, за допомогою якої єгері спостерігають за міграцією дикого кабана. Поруч з вежею юні туристи помітили місце, до якого збігаються дикі звірі. Сергій Тимофієв відмітив, що особливі враження юні туристи отримали відвідавши урочище Ялівцево, де побачили великий скіфський курган. Учні були здивовані його розмірами, тим, що люди змогли нанести величезну кількість землі на місце поховання. Цікаво також, що в кургані туристи помітили вириті грабіжницькі ходи.

  Завершилася недільна подорож у садибі зеленого туризму «Холодноярський Зорепад», де учасників походу чекала смачна каша та справжня руська баня.


подорож
вихідного дня «старою» графською дорогою


подорож
вихідного дня «старою» графською дорогою
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Туризм | Теги: туризм | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.