Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Апрель » 22 » Смілянський клуб «З райдугою в серці» дарує людям радість
13:30
Смілянський клуб «З райдугою в серці» дарує людям радість
Бібліотека-філія № 1 Смілянської міської ЦБС – справжній осередок культури, чудовий храм знань. Сюди поспішають учні й викладачі промислово-економічного коледжу, шкіл № 7, 10, 12. Активними читачами є ветерани праці – члени клубу «З райдугою в серці».  Девіз клубу: «Пізнай світ, і в ньому пізнаєш себе» (Г.Сковорода). Хоч у кожного за плечима великий життєвий досвід та значний багаж знань, слухачі клубу на кожній зустрічі дізнаються багато нового, цікавого. Керує клубом завідуюча бібліотекою-філією № 1 Ольга Лейкіна. Вона старанно підбирає цікаві матеріали  про життя видатних людей, демонструє аудіо- та відеоматеріали, світлини, готує книжкові виставки.

Тематика засідань клубу різноманітна. На одному з них присутні з хвилюванням слухали розповіді про життєвий шлях академіка Агатангела Кримського, на інших – про поета Роберта Рождественського, співака Марка Бернеса, артиста Аркадія Райкіна, поета та актора Володимира Висоцького.

Слухачі  клубу – шанувальники творчості українських поетів. Всі зачаровано слухали милозвучний голос активістки клубу М. Гунько, яка з натхненням читала напам’ять поезії  Л. Українки, Т. Шевченка, І. Франка, В. Сосюри, А. Малишка та інших майстрів слова. Любителька поезії К. Загребельна прочитала вірші М. Рильського, П. Тичини, М. Луківа. Члени клубу та активні читачки Г. Смірнова, В. Дмитрук ознайомили всіх зі своїми віршованими творами.

Щоразу, на засідання клубу запрошуються цікаві, талановиті люди Сміли, такі як: поет Володимир Савченко, Ніна Корсунь, Василь Головченко, Тетяна Шугар-Благодарна  та ін. Вони майстерно читають свої вірші, дарують бібліотеці та слухачам нові збірки своїх творів.

Два роки я відвідую клуб. Мене особливо захоплюють гарячі дискусії на теми людських стосунків, виховання молоді, та інших сучасних життєвих проблем. Кожен присутній може вільно висловлювати власні думки в атмосфері щирості, довіри, доброзичливості. Простійні ініціатори та активісти таких дискусій: М.П. Свідерська, Л.Я. Дубина, Л.Г. Щерба, Г.Ф. Смірнова, Г.М. Василенко, В.В. Дмитрук, Т.А. Кирилюк. На згадку про такі культурологічні зустрічі і в бібліотеці, і вдома в кожного слухача є альбом зі світлинами, які завжди нам презентує член клубу – фотолюбитель Г.М. Василенко.

Про клуб «З райдугою в серці» можна більше дізнатися з Книги відгуків і пропозицій. На її сторінках читачі дякують бібліотекарям за вміння підтримати своїх відвідувачів словом, що йде від щирого серця, за вміння створювати прекрасний настрій, сіяти оптимізм, викликати приємні емоції, любов до всього прекрасного, бажання пізнавати, творити і жити з райдугою в серці. А це ж так прекрасно – дарувати людям щастя!

З любов’ю і вдячністю читачка К.В. Загребельна
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Культура | Теги: культура | Рейтинг: 5.0/1
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.