Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Июнь » 30 » Смілянський стадіон «Локомотив» незабаром перетвориться на спортивний комплекс олімпійського резерву
00:12
Смілянський стадіон «Локомотив» незабаром перетвориться на спортивний комплекс олімпійського резерву
Президента
РФК « Сміла» Цибко Олексій
Олександрович
Стадіон «Локомотив» у Смілі незабаром перетвориться на спортивний комплекс, де тренуватимуться спортсмени з числа олімпійського резерву. Про це цього тижня повідомив громадськості засновник і президент регбійно-футбольного клубу «Сміла» Олексій Олександрович Цибко, який опікується долею стадіону. Нещодавно стадіон оглянув завідувач кафедри  архітектурного проектування цивільних будівель та споруд Київського національного університету будівництва та архітектури, академік Академії архітектури України, доктор архітектури та професор Куцевич Вадим Володимирович, кафедра якого люб’язно погодилася надати допомогу у розробці проекту реконструкції «Локомотиву».

«Сміляночка» зустрілася з президентом РФК «Сміла»
Олексієм Цибко аби почути про все з перших вуст.

  - Олексію Олександровичу, як прийшла до Вас ідея перетворити стадіон «Локомотив» на спортивний корпус олімпійського резерву? Ви вже не перший рік хвилюєтеся за долю стадіону і розвиток регбі не тільки у Смілі, а й на Черкащині та по всій Україні в цілому. Вже неодноразово Вами були зроблені спроби привести до порядку стадіон, встановлювалися та ремонтувалися лавочки, фарбувалися споруди, оновлювалося поле і от ми бачимо чергову спробу досягнути якихось реальних результатів у цій справі.

-Мабуть, як за біблійними словами: «…спочатку було Слово», так і у мене. Ті спроби реанімувати стадіон, які ви перерахували були спробами не так фізично відродити його, як відновити його колишню діяльність, насамперед наповнити його дітьми, досягти зростання відвідування юними спортсменами. Сьогодні тут проводяться тренування, змагання, чемпіонати. За допомогу я вдячний владі міста, міському голові Вадиму Володимировичу Решетняку. Люди обертаються обличчям до цієї проблеми. Нещодавно надійшла пропозиція від готелю «Сміла»  аби після ремонту в його номерах розселяти дітей, які приїжджатимуть до нас на змагання. Ми зможемо поселити там близько 200 учасників. Це дасть новий виток життя місту, та головне діти, які проживають у Смілі теж будуть до чогось прагнути. «Локомотив» після реконструкції не буде тільки регбійним стадіоном, ним завжди зможуть користуватися всі сміляни, адже ця справа робиться насамперед для них. Ми спочатку створили структуру, де діти займаються регбі, а потім почали думати про нормальні умови для їх занять. Мені приємно, що зараз партія Регіонів та правляча коаліція не тільки говорять на словах, а й свої слова підтверджують діями, отже я вже не один на цьому полі битви. Навколо нашої проблеми відновлення стадіону вже об’єдналися міський голова Вадим Решетняк, заступники міського голови, головний архітектор Сергій Браунер. В Києві в Міністерстві сім’ї, молоді та спорту нас підтримує відомий спортсмен і громадський діяч Сергій Назарович Бубка та його колега  Раві Савович Сафівулін.  Ми йдемо до забезпечення нормальних умов діяльності стадіону, щоб був тут душ, щоб можна було запросити дітей з іноземних країн. Сьогодні соромно після кожного проведення гри везти дітей купатися в баню. Що ж ми за місто таке, що в нас немає елементарних умов для тренування дітей та достойного проведення змагань? Ми, дорослі, повинні об’єднатися навколо цієї ідеї і не важливо, яка партія буде нам допомагати, адже у кожного з нас є діти, а наші діти – це найвища мета для того аби незалежно від нашої партійності, національності, віросповідання і інших чинників об’єднатися у спільній справі відродження стадіону для наших нащадків.

- З 1 вересня студенти Київського національного університету архітектури та будівництва приїдуть до Сміли аби побачити стадіон на власні очі та за наступні пів року підготувати проект його реконструкції. Що буде далі, після того як вже готовий проект реконструкції передадуть місту?

- Є державні програми на які ми сподіваємося. Коли ми приходимо до влади і говоримо, що нам потрібно реконструювати стадіон, то відразу виникає питання чому нам і чому в Смілі? Ми підходимо до вирішення цього питання з певною стратегією та заздалегідь визначеними цілями. Коли в нас будуть підготовлені відповідні документи, розроблений макет, коли ми зможемо на засідання Кабінету міністрів, на засіданні в Міністерстві сім’ї, молоді та спорту покласти макет на стіл та детально про нього розповісти, зробить достойну презентацію, то всі побачать нашу роботу і те, що ми прийшли не з пустими руками просити грошей, а з логічно проведеним циклом робіт. Ми повинні довести, що такий стадіон дійсно потрібний і Смілі, і Черкащині, і країні в цілому. А це й насправді так і є.

- Забігаючи на перед запитаю про утримування такого комплексу, де тренуватимуться спортсмени олімпійського резерву потребує значних коштів. Чи вдасться вам отримати фінансування після того як стадіон буде готовий?

- Для цього треба пройти дуже довгий шлях. Сьогодні про це ведуться переговори із Сергієм Назаровичем Бубкою. Федерація регбі України висуває мою кандидатуру на одне з місць серед представників олімпійського комітету. Восени відбудуться переговори з приводу цього. Тож якщо представник федерації потрапить до олімпійського комітету, то ми зможемо вирішити частину питань, які стосуються розвитку регбі в Україні. У всіх програмах та завданнях, які ставить перед собою та виконує олімпійський комітет я буду відстоювати питання по розвитку регбі. Регбі у 2009 році стало олімпійським видом спорту. Діти і молодіжні команди, які в майбутньому будуть захищати честь нашого прапору на олімпіадах та чемпіонатах світу скоріш за все тренуватимуться тут у Смілі.

- Те, що регбі стало олімпійським видом спорту чи внесло це якісь зміни у розвиток цього виду спорту? Чи відчувається якась підтримка з боку держави?

- Безумовно. Федерація регбі ніколи не була багатою бюджетною організацією. А цього року бюджет федерації склав близько 3,5 мільйонів гривень. Це та цифра, яка дає можливість готувати дітей до змагань, тренувати їх та планувати щось на майбутнє, а такого раніше ніколи не було. Максимум, коли регбі ще не входило до олімпійських видів спорту, федерація отримувала фінансування 300 тисяч, а ви розумієте, що за такі гроші нічого не зробиш. Бюджет тільки одного РФК «Сміла» 560 тисяч в рік – це заробітні плати тренерів та працівників і організація та участь дітей у чемпіонатах та змаганнях.

- З точки зору перспективи на наступні роки, як ви оцінюєте зміни що відбуваються і включення регбі до олімпійських видів спорту, і активний розвиток та діяльність РФК «Сміла», і майбутнє перетворення стадіону «Локомотив» на спеціальний комплекс олімпійського резерву чи вплине це все на життя міста і як воно відображатиметься на вашу думку?

- Я знаю, коли буде реконструйовано стадіон «Локомотив», коли по місту ходитимуть діти у формах національної збірної з регбі це буде стимулювати молодь і принесе нову динаміку в розвиток міста. Так як, наприклад, на розвитку Броварів, де відкрили спортивний інтернат і на сьогодні це місто має свою славну спортивну історію. Тому для дітей, які живуть у Смілі і намагаються чогось досягти в житті, а я сам в дитинстві мріяв про великі досягнення, це нові двері, можливість, якою можна скористатися для самовираження.

- Які види спорту розвиватимуться на цьому стадіоні?

- Вільна боротьба, важка атлетика, гімнастика та акробатика, легка атлетика, футбол.  Хочеться аби тут діяв ігровий зал для волейболу та баскетболу.

- Чи змінить майбутня реконструкція стадіону його статус і власника?

- Так. Частково стадіон залишиться у комунальній власності міста. Я хотів би щоб діти відвідували стадіон безкоштовно за рахунок дорослих, які будуть приїжджати сюди з інших міст. Смілянські діти, всі хто навчається у місцевих ДЮСШ повинні мати безоплатний доступ до стадіону. Стадіон буде враховуватися до структур олімпійського комітету, Міністерства сім’ї, молоді та спорту України. Але ці всі нюанси стануть відомими після довготривалої роботи. 
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Спорт | Теги: Спорт | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.