Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Июнь » 30 » Стадіон «Локомотив» у Смілі має отримати нове життя
00:37
Стадіон «Локомотив» у Смілі має отримати нове життя
 Стадион Локомотив
Нарешті стадіон «Локомотив» у Смілі отримав реальний шанс та надію на відродження. За кілька років ми зможемо побувати не просто на відремонтованому стадіоні, а на спортивному комплексі олімпійського резерву «Локомотив», де тренуватимуться та проводитимуть змагання і чемпіонати не тільки сміляни, а й гості з інших міст України та навіть інших країн. За справу реконструкції стадіону взявся президент і засновник РФК «Сміла» Олексій Олександрович Цибко, команда його регбійно-футбольного клубу при підтримці влади міста, Федерації регбі України та Міністерства сім’ї, молоді та спорту України та меценат Фредерик Шавиньї.

Фредерик Шавиньї -Президент Федерації регбі Черкаської області, меценат і спонсор який фінансує РФК «Сміла», купує спеціальне спортивне обладнання для проведення тренувань на належному рівні. Завдяки його опіці діти мають висококваліфікованого тренера, чудовий клуб та все необхідне для занять улюбленим видом спорту. Плануеться, що він проведе переговори з міністром спорту про сумісне створення центру олімпійського резерву в Смілі.

Спортивний комплекс «Локомотив», що на мікрорайоні Богдана у Смілі побудований у 50-х роках минулого століття. На його футбольному полі тренувалося та змагалися не одне покоління смілян. За останні роки стадіон занепав: розсипалися та пощербилися сходи, вицвіла фарба, будівлі без ремонту виглядають сьогодні вкрай непривабливо. Про колишню величавість і славу стадіону нагадують хіба що його розміри. На «Локомотиві» часто проводять змагання та чемпіонати команди РФК «Сміла», адже у їхньому розпорядженні стадіон знаходиться вже більше 5-ти років. Ті, кому не байдуже спортивне життя міста щоразу відвідуючи стадіон повертаються до одного питання як повернути колишньому спортивному комплексу його минулу славу, зробити дійсно достойною тренувальною базою та місцем для проведення змагань, чемпіонатів тощо. Досі це питання зводилося до одного – відсутності грошей у міському бюджеті. Але, як відомо, ті хто прагне знайти вихід із ситуації, що склалася завжди його знаходить якщо не самотужки, то з підтримкою інших.

Відродитися занепалий до цього часу стадіон «Локомотив» має через кілька років вже як корпус олімпійського резерву, що дасть можливість підняти його на той рівень розвитку, якого потребує сьогодні сучасний розвиток фізкультури та спорту в Україні. Опікуються цією справою президент РФК «Сміла» Олексій Цибко, головний архітектор Сміли Сергій Миколайович Браунер, голова міста Вадим Решетняк - ті люди, від яких залежить майбутній розвиток території «Локомотиву». Нещодавно до Сміли приїхав завідувач кафедри архітектурного проектування цивільних будівель та споруд Київського національного університету будівництва та архітектури, академік Академії архітектури України, доктор архітектури та професор Куцевич Вадим Володимирович який зголосився разом із студентами своєї кафедри допомогти у реконструкції стадіону і детально розповів як втілюватимуться в життя всі задумані плани.

-​ Наша мета допомогти цьому чудовому місту розробити архітектурний проект стадіону, який буде виконано як диплом кількох студентів. Наша кафедра офіційно виготовлятиме необхідну проектну документацію. Перші результати у вигляді попередніх розробок будуть представлені через пів року. Їх покажуть в управлінні архітектури м. Сміла за участі головного архітектора Сергія Браунера, обговорюватимуть на засіданні міської ради та на засіданні ради обласного управління містобудування та архітектури в Черкасах. Весь час розробку проекту триматиме на пульсі головне управління архітектури міста в особі його керівника Сергія Миколайовича Браунера.


Студенти кафедри архітектурного проектування цивільних будівель та споруд Київського національного університету будівництва та архітектури вже працювали над розробкою рекреаційно-навчальної бази університету, куди входить студентський кінотеатр на 500 місць, бібліотека, клуб, спортивний та навчальні корпуси, чотири житлові будинки та сезонне житло. Зараз кафедра працює над реконструкцією їдальні університету. Разом із викладачами студенти розробляють проекти реконструкції вже існуючих будівель та споруд та займаються розробкою нових. Всі викладачі-архітектори – це професіонали високого класу, які не просто навчають студентів, а й безпосередньо на практиці втілюють в життя власні будівельні розробки. Кафедра працює на базі Київського інституту Мінрегіонбуду та займається фаховою розробкою державних будівельних норм. Тож справу по проекту реконструкції стадіону передано знавцям і професіоналам своєї справи.

При проектуванні парку розробники проекту враховуватимуть всі побажання смілян і особливо ті, що стосуються збереження паркової зони. Як пообіцяв завідувач кафедри жодного дерева призначеного на вирубку у їх проекті не буде.

Тож зовсім скоро «Локомотив» матиме нове обличчя!
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Спорт | Теги: Спорт | Рейтинг: 5.0/1
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.