Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Февраль » 23 » Станіслав Голубець: Закривають бібліотеки лише вороги України
10:00
Станіслав Голубець: Закривають бібліотеки лише вороги України
Станіслав Голубець
 
 
Протягом місяця поточного року Смілу лихоманить з тих чи інших причин. То «Енергоінвест» нам вже став потрібен в місті, то на бажання встановити меморіальну дошку на будинку, де проживав загиблий на Майдані, Герой України Юрій Пасхалін, піднялася «п’ята колона» з погрозами застосувати силу проти такого дійства. А тут знову новина: депутати підтримують звернення до міністра культури, чи потрібні у Смілі бібліотеки чи ні.

Начальник відділу культури Ірина Бобошко активно включилася в процес реорганізації бібліотечної системи (реорганізація, значить закриття чотирьох бібліотек міста), заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Осейко (проживає в місті Черкаси) заявила на певних зустрічах, що свою дисертацію вона захистила не будучи жодного разу в бібліотеці, і що вона найнята міським головою( треба так розуміті що Цибком О.О.) щоби здійснити задум про реорганізацію ЦБС.

Коротенька довідка про те, що таке взагалі бібліотечна система міста. Почну з того, що система бібліотек була започаткована ще графами Бобринськими. Що поряд з брехливими розповідями І.Бобошко про те, що туди ніхто не ходить, читачів вистачає, та і бажаючих посидіти в інтернетресурсі теж.

Але разом з тим 10 лютого 2016 року на позачерговій сесії Смілянської міської ради було прийняте Рішення про звернення міської ради до Міністерства культури щодо реорганізації Смілянської міської централізованої бібліотечної системи. Обґрунтування, зазначені в зверненні, не є правдиві та достовірні. Згідно Постанови Кабінету Міністрів від 30.05.1997 р. №510 «Про мінімальні соціальні нормативи забезпечення населення публічними закладами», кількість бібліотек на кількість населення 67 651, враховуючи змішаний тип забудови міста, повинна становити одинадцять закладів.

Натомість, на сьогодні по факту є вісім. У 2012 році було скорочено 10 штатних одиниць, що становило 20% штату. Жоден заклад культури не зазнав таких скорочень, а навпаки, скорочені одиниці в ЦБС переходили до штату інших закладів культури. До того ж, закриття бібліотек не призведе до значної економії, адже на утримання однієї бібліотеки-філії в рік витрачається близько 140 - 200 тисяч грн.

Досягнення Смілянської міської ЦБС важко перерахувати, але хочу згадати найбільш вдалі і значні, які принесли інтелектуальні та матеріальні дивіденди. У 6-ти бібліотеках є безкоштовний доступ до Інтернету,створено WI-FI – зони. В кожній бібліотеці працюють клуби за інтересами.

Депутати міської ради мають на меті закрити наступні бібліотеки: Бібліотеку-філію №1 (мікрорайон Богдана); Бібліотеку-філію №2 (мікрорайон цукрового заводу); Бібліотеку-філію №4 (мікрорайон Гречківка); Бібліотеку-філію №5 (мікрорайон радіо приладного заводу).

На сьогодні очевидно, що Смілянська міська ЦБС надає сучасні, якісні та безкоштовні послуги громаді, обслуговує новими формами роботи читачів. Проведення реорганізації ніяким чином не сприятиме розвитку та підвищенню якості обслуговування, а навпаки, погіршить. Адже читачу, який відвідував, наприклад, бібліотеку-філію №1, потрібно буде їхати у центральну міську бібліотеку10 автобусних зупинок і витрачати кошти на міський транспорт. До того ж, не зрозуміло, куди будуть передані, у разі об’єднання бібліотек, понад 70 тисяч книг, частина з яких придбана за кошти смілян.

Під час інформаційної війни бібліотеки, займають головну інформаційно - агітаційну роль в патріотичному вихованні громади. Міністр культури В’ячеслав Кириленко казав, що бібліотеки необхідно підтримувати та розширювати їх мережу, а не закривати. Хочу також нагадати, що міський голова Олексій Цибко, завіряв виборців про те, що ставши мером, створить 7 тисяч додаткових робочих місць, буде розвивати місто, створить WI-FI зони для громади по всьому місту і т.п. Натомість, бачимо зовсім протилежні дії, що тягнуть за собою скорочення людей, а головне, закриття безкоштовних для громади центрів інформації (бібліотек).

Одна жінка, яка виїхала із міста Стаханова (нині територія ЛНР) розповідала мені, що там закривають лікувальні заклади, але бібліотеки ніхто не чіпає. Очевидно навіть там розуміють значення слова, і яку силу воно має. Отже з сумом можу констатувати, що закривати бібліотеки можуть лише вороги України. Тому це можна вважати не просто політичною диверсією та провокацією, а навіть сепаратизмом, анти людською ідеологією. Це початок війни з громадою! Війни з розумом, знаннями, інтелектом та майбутнім не лише нашого міста, а України в цілому.

Уповноважений ГО «Територія гідності» Станіслав Голубець
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Культура | Теги: культура | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 15
15  
Surrogacy is very renowned all over the world. The main reason of it – a female become the arrival child’s mother after childbirth. A lot of moms would be a mother, but some of them couldn’t be.

That is why in last century a new data emerged – surrogacy.
When childbearing is medically unrealizable, there is only one method to be a mother. It is surrogacy. Also, in these incident enjoy dollar compensation.

Actually, to find a lustiness wife – needfull to ask medical service which grant this kind of service.
We advice to apply for this https://www.mother-surrogate.com/the-base-of-surrogate-mothers.php - surrogate mother info organization. In these company in Ukraine a lot of people from United States, Great Britain and different E.U. countries became surrogate mummy.

According to the act surrogate is lawful. The legality and costs of surrogacy are very different. It depends from location, nationality, color of the skin, etc. In our centers you can make a choice about kind of surrogate.

We advice for all our clients to use common surrogacy. But our serve hold gestational surrogacy. In Feskov company are direction for surrogacy.

When you go on to our agency located in Ukraine - a unit of Feskov Human Reproduction Group, you received a administrator. This administrator will consult you about various moments from the start till the stop. However, surrogate continues 7 months. Then the consultant qualify all need papers and you can accept the child.

However, the administrator receive information your family next 3 months. It you want to get a child, we advice to go there www.mother-surrogate.com. Managers which are able to help there are very important. They will answer for all your items. If you needed any care, they will help you.

Also they will provide contract before this process.
On web-site you can find contacts. However you can detect values and packages. Technical support can call you at English. You can make select of it.

If you would be able to receive advise about mother surrogate as a process, A.Feskov will gave view for you.

14  
Прикро та сумно, коли закривають такі установи як бібліотеки, а ще страшніше, коли начальниця не відстоює їх, а навпаки, допомагає топити! Я переконана, що такі люди не мають право очолювати установи культури, але розумію, що владі такі "сліпі виконавці" потрібні і вигідні! Що не скажеш, підпише, погодить, втопить....Ганьба! Взагалі, якщо говорити про культуру в нашому місті, то іі давно не має. Вона десь на глибокому дні. Крім приїжджіх артистів та приватних колективів нікого не чути!

13  
Протягом 25 років я є читачкою бібліотеки-філії № 2 і її запеклим симпатиком. У скрутний для держави і бібліотеки час передала у загальне користування 250 кращих зразків світової і української класичної літератури та багато творів сучасної художньої літератури, робила благодійні пожертви на придбання програмової літератури для школярів тощо. Цю бібліотеку вважаю власністю громади. І ніякі "економісти" вирішувати долю бібліотеки не мають ніякого права. Ми без бою не здамося. Так і знайте. Номер із знищенням бібліотеки-філії №2 не вдасться!.

0
12  
По смілянському радіо прозвучала інформація про 35 млн гривень, які незаконно були отримані Агрохолдингом з бюджету на Черкащині шляхом організованих відкатів. Страшно уявити : 35 млн,
тільки на Черкащині і тільки одним Агрохолдингом... Як таке може бути. А сьогодні вирішується доля кращої бібліотеки в місті. Красти не треба на кожному кроці, тоді і на бібліотеки, і на книжки грошей вистачатиме.

11  
Коли в Україні іде боротьба, коли народ має об`єднатися і боротися за достойне майбутнє, іде знищення культурних цінностей громадян. Закриємо бібліотеки, яку націю ми очікуємо побачити в майбутньому? Хто буде відстоювати ідеали? Хто буде боротися за істину? Хто буде представляти Україну в Світі? Авжеж не ті хто не читає книг. В жодній цивілізованій країні, розвиток і відбудова країни не починалися з знищення бібліотек!

10  
Стасику, х то б казав... ти тверезий бываеш хоч Iнколи?

9  
Станислав Голубец написал все правильно! Жаль тех людей которые пишут против. Эти так называемые граждане ни чему по настоящему не учились и дальше своего ограниченного мирка не видят. Понятие "культура" это очень объемное понятие. И культура приходит к человеку не только прагматическими путями. Вы же можете оценить только материальные вещи, а один из путей - на уровне подсознания. Откажитесь от библиотек и будете работать на иностранные компании за гроши и вертеть одну гайку всю жизнь по часовой стрелке, пить напиток похожий на пиво и бить морды себе подобным. Пожрал, попил, побил и через лет 45 на погост. Советую думать пока есть чем думать. Не было бы потом поздно. Без книг и библиотек ваша деградация не за горами. Уже видна все четче и четче. Привет вам ограниченные люди и родители будущих ограниченных людей. Жду с нетерпением вашего мнения еще.

8  
Дуже прикро,що лунають заклики про закриття бібліотеки.Так висловлюються тільки делетанти.Бібліотека в Смілі-місце,де люди спілкуються,читають,навчаються.Нещодавно в бібліотеці проводили захід до річниці НЕБЕСНОІ СОТНІ.Низький уклін працівникам ,яки його підготували.Люди плакали.Ні, навпаки,я скакжу всім -приходьте,більш читайте,розвивайте свій інтелект і Ви ніколи навіть не подумаете про закриття бібліотек,а навпаки попросите більшого комплектування літератури.

7  
Громада вже висловила свою думку стосовно підтримки бібліотек! А ті, хто хочуть закривати, пишуть такі ядовиті коменти як "За читачів"..... та інші. Я наприклад, часто ходжу на заходи, зустрічі з письменниками, свята і бачу там масу людей. Той хто сам не ходить в бібліотеку, судить по собі інших. Вважаю що навпаки, бібліотеки потрібно розвивати, наповнювати книжками, бо вони в магазині дуже дорогі, а тут можна прочитати безкоштовно. А що буде замість них? Секонди, бари, розсадники злочинності? До чого ми йдемо? Повного занепаду культури, отупіння і т.п.?

6  
Бібліотеки повинні існувати - але в РОЗУМНІЙ та ДОСТАТНІЙ кількості!!! Треба їх оновлювати як літературою, так і зміістом!!!!! А не піариться тут "політикам" та бібліотекарям розповідати які вони гарні........

5  
якщо хочете почути думку громади,24 лютого в бібліотеці-філії№5 -зібрання громади попитанню бібліотеки о 15 годині.Хто не читає,буде здивований тим,що є люди і хочуть бути інтелекутуально розвиненими.За читаючими і думаючими українцями-майбутнє нації

4  
Голубця - у прокурори! А вірніще у гамівну сорочку, і - на Павлова. Таке нагородити можна лише перебуваючи у важкому психічному стані з синдромом параноїдальної шизофренії.

3  
тобто Ви вважаєте що бібліотеки це минуле?

2  
Крім піару від Голубця нічого не почуєшь. Подивіться в бібліотеку в центрі міста, я жодного разу там не бачив читачів!!! Навіщо утримувати такі приміщення і штат? За утримання місць які ніхто не відвідує, платять сміляни. А Голубцю треба викинути мобільний і пересісти на воли чи коней якщо він живе минулим.

1  
Я за бібліотеки, як зклади підвищення духовного розвитку містян. Але подивіться правдиво на цю ситуацію. Бібліотеки відвідують десь 5% жителів (це в кращому випадку), все інше дописується бібліотекарями у формуляри.
І статтю Вам підготував бібліотекар. Не переконали.

Имя *:
Email *:
Код *:

редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.