Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Май » 16 » Суд закрив справу по другому позову Олексія Цибка до Смілянської міської ради
23:25
Суд закрив справу по другому позову Олексія Цибка до Смілянської міської ради
Сміла
 
(другий позов-ред.) Сьогодні, 16 травня, Шевченківський районний суд міста Києва закрив справу по позову Олексія Цибка до Смілянської міської ради. Причиною стало процедурне питання пов’язане зі строками подання позову. Між тим, справа по першому позову буде розглядатися у Кам’янському районному суді Черкаської області.

Нагадаємо, 1 березня Смілянська міська рада оголосила імпічмент міському голові Олексію Цибку та достроково відправила його у відставку.

(перший позов-ред.) 17 березня Олексій Цибко подав позов до Смілянського міськрайонного суду Черкаської області у якому оскаржив рішення Смілянської міської ради про дострокове припинення його повноважень на посаді міського голови Сміли.

(перший позов-ред.) 21 березня Смілянський міськрайонний суд не зміг визначитися з кандидатурою судді, який буде розглядати позов по суті, а тому ухвалив рішення про передачу справи до Кам’янського районного суду, який є найближчим до Сміли.

(перший позов-ред.) Смілянська міська рада оскаржила ухвалу Смілянського міськрайонного суду у Київському апеляційному адміністративному суді. Таким чином справу було направлено до апеляційного суду який повинен вирішити питання який саме суд повинен розглядати позов Олексія Цибка до Смілянської міської ради.

(другий позов-ред.) У зв’язку з тим, що розгляд справи по суті затягується на тривалий час, Олексій Цибко змінив реєстрацію та подав ще один позов проти Смілянської міської ради у Шевченківській районний суд міста Києва.

(перший позов-ред.) 21 квітня Київський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляційну скаргу Смілянської міської ради на рішення Смілянського міськрайонного суду та встановив місце розгляду справи по суті у Кам'янському районному суді.

(другий позов-ред.) 16 квітня Шевченківський районний суд міста Києва закрив справу по позову Олексія Цибка до Смілянської міської ради. Причиною стало процедурне питання пов’язане зі строками подання позову.

(перший позов-ред.) У найближчий час очікується, що Кам'янський районний суд, який прийняв справу Олексія Цибка проти Смілянської міської ради до розгляду, призначить дату першого судового засідання.

 
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Власть | Теги: влада | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.