Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Ноябрь » 12 » Тетяна Шугар - Благодарна: «Щоб залишитись вітром на землі»
22:53
Тетяна Шугар - Благодарна: «Щоб залишитись вітром на землі»
 Тетяна Шугар - Благодарна
ЇЇ ім’я стало досить популярним в останні 2 - 3 роки, тобто з тих пір, коли Тетяна Шугар - Благодарна почала по -серйозному писати вірші і читати їх на міських масових заходах, у школах. Причому, як українською, так і російською мовою.

На «біс» сприйняли її твори, зокрема, на святі «Поетична осінь», яке на високому мистецькому рівні пройшло у Смілі. І не тільки в міських бібліотеках, а й у навчальних закладах.

І ось знову приємна новина: ластівкою випурхнула у творчий світ поетична збірка Тетяни Шугар - Благодарної під назвою «Щоб залишитись вітром на землі». Шанувальники її творчості і колеги художнього слова високим балом оцінили доробок, написаний українською мовою.

Молода поетеса з пупка виховувалась на українських піснях, які прищеплювала бабуся Лукерія, та рідній мові. І не дивно, що народна творчість, як і любов до отчого краю, стали лейтмотивом нової збірки.

Згадаю, і замлоїть так безсило
У пам’яті моїй через роки,
Як же цвіли по - дивному красиво
На білих стінах хати рушники! Лунала пісня «Ой, зелене жито…»,
Коли за стіл сідала вся рідня.
І все життя у пісню перелито,
В пісенний скрип з криниці журавля.

Поетична творчість захопила майбутню поетесу досить рано, а її перші вірші були надруковані в газеті «Закарпатська правда». Так розпорядилася доля, що довелося трохи пожити і попрацювати в Закарпатті.

Молода жінка має гарний голос. Тож не дивно, що Тетяну запрошували до відомого у західному регіоні хору.

«Я відмовилась від тої пропозиції, адже моє життя - у віршах, - каже Т. Шугар - Благодарна. - Недавно почала писати поетичні твори для дітей. Це щось таке особливе, таке радісне…Першим читачем і критиком є мій чоловік…».

Виходу у світ «Щоб залишитись вітром на землі», передували збірки «Полет моей души» і «Как солнце в небе - я в твоей любви», які видані в Росії, дякуючи хорошій подрузі Тетяни. Крім того, її поезією зачитувались на сторінках альманаху «Склянка часу».

За фахом вона - виробничник .За покликанням - поетеса. При чому неординарна, духовно підкована, не заангажована.

Про це переконливо засвідчують здобутки Тетяни Шугар - Благодарної на творчій ниві , на якій вона впевнено самоствердилась.

« Планів на майбутнє не будую, - говорить поетеса. - Писала, пишу і буду писати. Якби тільки Бог доточив часу в добі…».
Як на мене, то пані Тетяна в’їхала на білому коні в країну, де творять художнім словом красу душі, а вірші для неї, як повітря чисте.

Андрій Глущенко
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Культура | Теги: культура | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.