Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Март » 9 » ТОВ «Добробут-Дім-Сервіс»: Ми на сьогоднішній день єдина в місті приватна сервісна служба з обслуговування будинків та квартир
12:00
ТОВ «Добробут-Дім-Сервіс»: Ми на сьогоднішній день єдина в місті приватна сервісна служба з обслуговування будинків та квартир
Добробут
 

Сьогодні у Смілі чимало говорять про створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, адже за цими утвореннями – майбутнє багатоквартирного сектору ЖКГ. Процес створення ОСББ у Смілі активізувався. На сьогоднішній день в місті ведуть самостійну господарську діяльність більше 130 ОСББ, з яких більше 20 створено у минулому році. Мешканці вже відчули значні переваги в якості послуг по утриманню будинків.

Серед основних переваг створення ОСББ є можливість мешканців будинку самостійно розпоряджатися коштами, здійснювати контроль за витратами та впливати на якість послуг по обслуговуванню будинку.

Однак, створення та діяльність ОСББ це складний та кропіткий процес, який потребує не аби яких зусиль і знань законодавства, та хоча б азів господарської діяльності.

На сьогоднішній день єдина приватна в місті сервісна служба з обслуговування будинків та квартир ТОВ «Добробут-Дім-Сервіс» розробила програму переходу будинків від «протекторату» ЖЕКу до самостійного функціонування в умовах ринкових відносин. Зокрема, спеціалістами підприємства надаються послуги по визначенню оптимальної форми управління будинком, розробці статутних документів, підготовці комплексу робіт по проведенню загальних зборів, державної реєстрації ОСББ та супроводу початкового етапу самостійної господарської діяльності.

Вже в цьому році товариство розпочало роботу по створенню чотирьох ОСББ та здійснює супровід господарської діяльності ще 11 ОСББ. Жителі будинків, яких взято під обслуговування ТОВ «Добробут-Дім-Сервіс» мають змогу звертатися по всім питанням в цілодобову диспетчерську службу за тел. 5-07-78, 098-003-05-05, 073-003-05-05, а головне вчасно та якісно отримувати обслуговування як приватних квартир так і будинків в цілому.


ТОВ «Добробут-Дім-Сервіс»
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Бизнес | Теги: бізнес | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.