Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2012 » Октябрь » 23 » ТОВ «Сміла Енергоінвест» прокоментувало затримку ввімкнення тепла
23:54
ТОВ «Сміла Енергоінвест» прокоментувало затримку ввімкнення тепла

Увечері 23 жовтня ТОВ «Сміла Енергоінвест» запросило місцеві засоби масової інформації, щоб розповісти про причини затримки опалювального сезону, початок якого був запланований на 15 жовтня. До журналістів звернувся заступник директора по зв’язках з громадськістю Андрій Григорович Шовкун, який повідомив наступне:

 – На сьогоднішній день наше підприємство «Сміла Енергоінвест» повністю готове до того, щоб розпочати опалювальний сезон у місті Смілі. Ми були готові дати тепло 12 жовтня, по закону ж це належить 15 жовтня. Але станом на сьогодні газопостачальна організація «Черкасигаз» досі не підключило котельні, котрі отримують газ. Відповідно до цих обставин ми й не можемо розпочати опалювальний сезон. Ми неодноразово направляли листи, неодноразово просили представника «Черкасигаз» приїхати і включити поставку газу на наші котельні. І тим не менше, незважаючи на наші чисельні запити, представники «Черкасигаз» не відреагували, тому котельні досі не підключені до газозабезпечення. Ми звернулися до обласної прокуратури з тим, щоб вони втрутилися в ситуацію і зобов’язали представників «Черкасигаз» зробити підключення котельням. Відповідним чином ми протягом одного дня зможемо почати опалювальний сезон у Смілі. Усі нормативні документи для цього в нас є, ми пройшли всі перевірки і про це складені відповідні акти. Крім цього, випробування теплових мереж проведені, котельні повністю готові, персонал готовий чергувати на них в цілодобовому режимі. Тобто, як тільки буде підключене газозабезпечення до котелень, ми в той самий день включимо опалення в місті.А.Г. Шовкун пояснив мотиви діяльності «Черкасигаз» так:

– Вони мотивують це тим, що у них відсутні ліміти на газ для населення, відповідно цим вони обґрунтовують неможливість підключити наші котельні до газового забезпечення. Крім цього, вони посилаються на те, що вузли обліку газу не відповідають стандартам. Насправді вузли обліку газу на сьогоднішній день встановлені згідно проекту і відповідають нормативним вимогам, які є дійсними до 2014 року. Ми неодноразово зверталися до «Черкасигаз» для того, щоб вони включили котельні, опломбували відповідні вузли обліку, але донині їхні представники цього не зробили. Загалом у місті було відключено 16 котелень, але по закону механічне відключення котелень від газопроводу є забороненим. Тобто ці дії є протизаконними, тому «Черкасигаз» зобов’язаний підключити котельні до газопостачання.

Заступник директора ТОВ «Сміла Енергоінвест» також розкрив обставини підключення котелень:

– Ми вже добилися, що котельні почали підключати, але цей процес проходить дуже повільно. Зранку ми досягли домовленості про підключення ще 5-ти котелень, але станом на 16.00. ці котельні ще не включалися. В цілому зараз відключеними є половина котелень по місту, інші – опломбовані «Черкасигаз», і вони ці пломби поки не знімають. До речі, підключення котелень – це дуже об’ємний процес: на окремих котельнях Сміли він може зайняти до 4-х годин. Орієнтовно за повний світловий день вони зможуть підключати до 4-х котелень.

На брифінгу був окреслений і стан справ у сфері фінансових відносин ТОВ «Сміла Енергоінвест» з іншими підприємствами, міською владою та мешканцями Сміли:

– Наший фінансовий борг перед «Черкасигаз» зараз переуступлений на НАК «Нафтогаз». Цей борг виник через те, що тариф є збитковим і по цьому тарифу належною є державна субвенція у розмірі 12,5 мільйонів гривень. Крім цього, населення і організації міста Сміли також мають заборгованість перед нашим підприємством у розмірі 11,5 мільйонів гривень (станом на 22 жовтня). Тобто сукупно ця заборгованість перед нашою організацією є заборгованістю перед «Черкасигаз», а тому при погашенні заборгованості з боку держави ми зможемо своєчасно розрахуватися за газ, відтак заборгованості в нас не буде. Розраховуватися з нами почала міська влада, кошти вже надходять, й у першу чергу ми направляємо їх на погашення податків і заробітної платні. Ми виплатили заборгованість по зарплаті в розмірі більше, ніж 800 тисяч гривень, а також погасили податки перед містом у розмірі 600 тисяч гривень, – зазначив А.Г. Шовкун.

Принагідно журналісти скористалися можливістю дізнатися більше про виплати заборгованості по зарплаті працівникам ТОВ «Сміла Енергоінвест». Заступник директора підприємства проінформував:

– Перед нашими співробітниками борг погашений повністю, залишилася лише заборгованість за попередній місяць. Стосовно працівників, які перейшли до КП «ВодГео», підписаний договір про переуступку боргу по зарплаті на КП «ВодГео», відповідно цю заборгованість буде виплачувати вже комунальне підприємство.

Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: статьи | | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.