Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Май » 15 » Три перших та одне друге місце завоював смілянин на фестивалі бойових мистецтв
17:54
Три перших та одне друге місце завоював смілянин на фестивалі бойових мистецтв
 смілянин Фазаїр Абієв на фестивалі бойових єдиноборств присвячений «Дню героїв» завоював одне ІІ місце та три І-х місця
Як повідомив Президент «СпортКлубу МОНАРХ» Сергій Пітенко, 12 травня в місті Червонограді Львівської області відбувся фестиваль бойових єдиноборств присвячений «Дню героїв», на якому чотирнадцятирічний смілянин Фазаїр Абієв завоював одне ІІ місце та три І-х місця.

Фазаїр є вихованцем ДЮСШ «Олімп» м. Сміли та cпортклубу «Монарх». Свої перемоги він виборював у категорії ката серед своїх однолітків, де юнак зайняв ІІ місце в категорії ката WKF серед юнаків 14 років та І місце в категорії ката WKF серед юнаків 15-16 років, а також І -ші місця серед юнаків 14 років в категорії Шобу куміте WKC та в повноконтакних поєдинках з Шиай кемпо.

Фазаїр здібний спортсмен і хороший боєць. Це не перші перемоги юного каратиста. За словами самого хлопця він не один раз був учасником багатьох подібних змагань, виступав у різних містах. Займатися карате Фазаїр почав у 2010 році.

Незважаючи на свій юний вік хлопець вже двічі став чемпіоном Європи. Участь у фестивалі бойових мистецтв і цього разу не злякала хлопця, адже він впевнений у своїх силах і підтримці тренера.

- Суперники були серйозними та сильними, особливо хлопці зі Львова та Червонограду. Але я не хвилювався. Цього навчального року я планую взяти участь у міжнародному турнірі з карате, який пройде в Києві та Кубкові світу в Одесі, котрий відбудеться 26 червня.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.