Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Февраль » 6 » Туристи зі Сміли в ході екскурсій Холодним Яром відвідують поселення сироїдів
17:14
Туристи зі Сміли в ході екскурсій Холодним Яром відвідують поселення сироїдів
Надзвичайно цікавою частиною туру вихідного дня «Гайдамацький шлях», який регулярно проводиться Смілянським районним осередком сільського зеленого туризму, є відвідування поселення сироїдів на хуторі Буда.

Голова Смілянського районного осередку сільського зеленого туризму Сергій Тимофієв розповів, що в хуторі Буда, який знаходиться на території Холодного Яру за 5 кілометрів від Мотронинського монастиря (Чигиринський район), на сьогоднішній день масово населяють однодумці, які дотримуються сироїдіння: якщо в 2000 році на хуторі проживало всього 2 сім’ї і багато будинків просто пустували, то нині всі будинки є зайнятими. Більша частина населення хутору притримується принципів суворого вегетаріанства, яке поступово трансформується в сироїдіння. За словами Сергія Тимофієва, ці люди, проживаючи на лоні природи, харчуються лише тим, що дає природа, використовують при цьому енергію Сонця, енергію Землі тощо. На його думку, сироїди – це люди, які живуть із нами, але зовсім в іншому вимірі.

У приміщенні старого клубу громада сироїдів хутора Буди облаштувала медпункт, школу. Навчанням своїх дітей вони займаються власноруч, при цьому, за словами Сергія Тимофієва, діти, які ходять до цієї школи, є надзвичайно розвиненими, навіть, потрапляючи до звичайних загальноосвітніх шкіл, діти стикаються з тим, що вони є значно більш розвинутими за своїх однолітків. Крім цього, населення хутору має свій ансамбль, в якому вони займаються самобутнім співом.

Прихильники сироїдіння популяризують свою культуру і погляди на світ шляхом проведення регулярних ярмарок, на які вони збираються двічі на рік. На цих ярмарках сироїди розповідають усім бажаючим про те, як вони живуть, чим харчуються, ознайомлюють із власними знаннями про природу.

Жителі Буди ознайомлюють туристів зі стилем свого життя і в рамках туристичних екскурсій. Центральним об’єктом, який відвідують туристи на хуторі Буда, є родове помістя Тетяни та Олексія Юрченків. Будинок родини зроблений лише з натуральних матеріалів – дерева, глини, інших природних компонентів. Сергій Тимофієв розповів, що замість меблів в оселі використовуються стовбури дерев. Цікаво й те, що в будинку немає кутків, адже, вважається, що саме в кутках збирається негативна енергія. Їжу для себе та гостів господарі готують виключно на вогнищі, не користуючись плитою. Подружжя Юрченків мають двох дітей, яких вони, до речі, народжували в природних умовах.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Туризм | Теги: туризм | Рейтинг: 5.0/1
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.