Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Туризм
 Санкт-Петербург

Такої думки працівники страхової групи ТАС, які щойно повернулися з тижневої екскурсії до Санкт-Петербургу. «У нас стільки вражень, що й пером не описати, - каже Галина Стасюк. - Здається, протягом тижня ми побували на іншій планеті».
Категория: Туризм | Дата: 15:06 06.10.2013

обвал найціннішої памятки
 
партизанського руху на Смілянщині – землянки організаційно-диверсійного 
партизанського загону особливого призначенння ім.Пожарського

Як сповістив редакцію сайту «Сміляночка» керівник районної Спілки туризму Сергій Петрович Тимофієв у селі Мале Старосілля у лісі на Грековій горі, де знаходяться численні партизанські землянки часів Вітчизняної війни нещодавно стався обвал найціннішої памятки партизанського руху на Смілянщині – землянки організаційно-диверсійного партизанського загону особливого призначенння ім.Пожарського.
Категория: Туризм | Дата: 10:28 24.09.2013

холоднярський зорепад

Щоби опинитися в цій казці, насолодитися її чарівною красою, отримати заряд бадьорості й здоров’я, зовсім не обов’язково їхати надто далеко. Лічені кілометри від Сміли в напрямку Сунок – і ви вже на місці, в урочищі «Козарево», де знаходиться садиба відомого в нашому місті ентузіаста і популяризатора «зеленого» туризму Сергія Тимофієва.
Категория: Туризм | Дата: 11:41 10.09.2013

 залишки скіфського городища

Цього тижня гостя з Санкт - Петербурга, продюсер, член торгово - промислової палати Росії Надія Шияєва.Надія Сергіївна, котра за неофіційній інформації підтримує тісні стосунки з губернатором Сергієм Тулубом, збирає інформацію для написання туристичного довідника, а також прагне розробити нову концепцію розвитку туризму на Черкащині.
Категория: Туризм | Дата: 21:40 07.09.2013

туризм

Як нам стало відомо з неофіційних джерел, учора побувала на Смілянщині гостя з Санкт-Петербургу - історик, продюсер та член торгово - промислової палати Російській Федерації Надія Шияєва, яка збирає інформацію, та планує надати свої пропозиції нової концепції розвитку туризму на Черкащині.
Категория: Туризм | Дата: 19:25 04.09.2013

Екологічний марафон

08 серпня у Сунківському лісі Центр соціальних служб для сімї дітей та молоді спільно спільно з Спілкою сільського зеленого туризму України розпочинають новий цікавий проект Екологічний марафон "Допоможи лісу дихати вільно!!!!!"
Категория: Туризм | Дата: 15:51 05.08.2013

голова Смілянського
районного осередку Спілки зеленого туризму України Сергій Тимофієв
Про перспективи перетворення туризму на один з пріоритетних напрямків економічного розвитку «Сміляночка» нещодавно поспілкувалася з експертом туристичної галузі нашого краю, головою Смілянського районного осередку Спілки сільського зеленого туризму України Сергієм Тимофієвим.
Категория: Туризм | Дата: 17:19 05.04.2013

голова Смілянського
районного осередку Спілки зеленого туризму України Сергій Тимофієв
Наприкінці лютого в Берліні відбулася Всесвітня виставка туризму ІТВ, у рамках якого ряд країн світу представили власну туристичну продукцію. На виставці були презентовані всі види туризму Черкащини, в тому числі й зелений туризм Смілянщини.
Категория: Туризм | Дата: 17:36 03.04.2013

голова Смілянського
районного осередку Спілки зеленого туризму України Сергій Тимофієв
У ході цікавої розмови зі «Сміляночкою» експерт туристичної галузі нашого краю, голова Смілянського районного осередку Спілки сільського зеленого туризму України Сергій Тимофієв поділився власною думкою на перспективи розвитку туризму у Смілі та виокремив особливо цікаві туристичні об’єкти, які можуть зацікавити смілян і гостей міста.
Категория: Туризм | Дата: 16:52 13.03.2013

голова Смілянського
районного осередку Спілки зеленого туризму України Сергій Тимофієв
У цікавій бесіді зі «Сміляночкою» експерт туристичної галузі нашого краю, голова Смілянського районного осередку сільського зеленого туризму Сергій Тимофієв окреслив перспективи розвитку туризму у Смілі. Серед різних аспектів він торкнувся і нинішнього стану Смілянського краєзнавчого музею.
Категория: Туризм | Дата: 16:08 12.03.2013

голова Смілянського
районного осередку Спілки зеленого туризму України Сергій Тимофієв
Нещодавно «Сміляночка» детально поспілкувалася з експертом туристичної галузі Смілянського регіону, головою Смілянського районного осередку Спілки сільського зеленого туризму України Сергієм Тимофієвим. У цікавій розмові він поділився власним баченням подальшого розвитку туризму в Смілі.
Категория: Туризм | Дата: 23:46 11.03.2013

 конкурс серед
проектів в сфері сільського зеленого туризму
Черкаською обласною державною адміністрацією оголошено конкурс серед проектів в сфері сільського зеленого туризму. На конкурс можуть бути представлені будь-які проекти, що спрямовані на підтримку та розвиток визначеної сфери. Для їх реалізації переможці конкурсу отримають спеціальний кредит.
Категория: Туризм | Дата: 23:03 11.03.2013

голова Смілянського
районного осередку Спілки зеленого туризму України Сергій Тимофієв
Про перспективи успішного розвитку туризму у Смілі ми поспілкувалися із експертом туристичної галузі Смілянського регіону, головою Смілянського районного осередку Спілки сільського зеленого туризму України Сергієм Тимофієвим.
Категория: Туризм | Дата: 15:15 11.03.2013

голова Смілянського
районного осередку Спілки зеленого туризму України Сергій Тимофієв
Про перспективи розвитку туризму Смілянського регіону «Сміляночка» поспілкувалася з експертом туристичної галузі нашого краю, головою Смілянського районного осередку Спілки зеленого туризму України Сергієм Тимофієвим.
Категория: Туризм | Дата: 18:47 07.03.2013

 тур вихідного дня старою
«графською» дорогою
У неділю восьмикласники школи № 6 відправилися в тур вихідного дня старою «графською» дорогою, що був організований Смілянським районним осередком сільського зеленого туризму. Учасники походу мали змогу не лише насолодитися чудовими краєвидами, але й побачити скіфський курган, поспостерігати за життям диких тварин.
Категория: Туризм | Дата: 20:12 05.03.2013

 Холодний Яр

Смілянський районний осередок сільського зеленого туризму організовує цікаві та пізнавальні туристичні походи вихідного дня. У ході одного з походів Холодним Яром, туристам пропонують відвідати хутір Буда та ознайомитися зі способом життя місцевих людей, які є прихильниками сироїдіння.
Категория: Туризм | Дата: 17:14 06.02.2013

новий туристичний 
маршрут від
колишньої економії графів Бобринських на хуторі Петровського до села 
Сунки старою «графською»
дорогою
На вихідних у Смілі прихильники активного відпочинку і туризму вирушать за маршрутом нового туру вихідного дня, який розробив нещодавно осередок сільського зеленого туризму в Смілянському районі. Значна частина подорожі відбуватиметься лижним ходом вздовж старої «графської» дороги.
Категория: Туризм | Дата: 17:12 30.01.2013

новий туристичний 
маршрут від
колишньої економії графів Бобринських на хуторі Петровського до села 
Сунки старою «графською»
дорогою
Осередок сільського зеленого туризму в Смілянському районі розробив та безпосередньо втілює в життя новий цікавий туристичний маршрут, який пролягає старою «графською» дорогою. У найближчому майбутньому на основі маршруту ініціюватиметься створення екологічної стежки обласного масштабу.
Категория: Туризм | Дата: 01:34 24.01.2013

редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.