Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Апрель » 4 » У Черкасах відбудеться круглий стіл під назвою «Радіоприладний завод «Оризон» – сучасний стан та нові можливості для інвестицій»
22:30
У Черкасах відбудеться круглий стіл під назвою «Радіоприладний завод «Оризон» – сучасний стан та нові можливості для інвестицій»
торги
 
8 квітня о 10.00 у приміщенні Федерації профспілок Черкаської області (Байди Вишневецького, 18 ) відбудеться круглий стіл під назвою «Радіоприладний завод «Оризон» – сучасний стан та нові можливості для інвестицій».

Захід презентуватиме нову філософію продажу майна банкрута, яку пропонує Центр відновлення платоспроможності. Вона полягає в тому, що можливим потенційним покупцем майна може бути не один інвестор, а ціла низка суб'єктів фізичних та юридичних осіб, як резидентів так і нерезидентів України.

Принципово новий підхід до концепції продажу майна банкрутів дозволить радикально змінити ситуацію. Автори ідеї припускають, що можливість продажу майна банкрута у колективну власність кільком особам значно зменшує їхні ризики, а також відкриває широкі можливості для зміни напрямку використання фінансових інвестицій, розробки колективних бізнес-планів та проектів.

Наразі чинний нині механізм продажу не приносить сподіваних результатів та призводить до втрати і часу, і грошей, перетворюючи продаж майна банкрута на своєрідну "барахолку"..

Це вже другий захід на подібну тематику. Наприкінці березня у місті Сміла проходили схожі обговорення, що викликало інтерес місцевих осередків громадських організацій, владних структур, контролюючих органів. Серед учасників круглого столу були і представники великого бізнесу, зокрема, ТОВ СП «НІБУЛОН».

Центр відновлення платоспроможності покладає великі сподівання на реалізацію пілотного проекту продажу майна банкрутів – ДП "Радіоприладний завод "Оризон" та "Оризон – ТК".

Адмінбудівля державного підприємство "Радіоприладний завод "Оризон" в процедурі його банкрутства, дев'ять разів виставлялася на аукціон з послідовним зниженням стартової ціни. На сьогодні вона становить 3 102 597,12 грн. при загальній площі будівлі 24 225,0 кв. м. Вартість одного квадратного метру складає 128,07 гривень.

Приміщення "Оризон-ТК" загальною площею – 2782,1 кв. м. можна придбати всього за 564 672,00грн.

За додатковою інформацією звертатись у Центр відновлення платоспроможності

тел. (0472) 36-04-32, 0677653820
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Город и горожане | Теги: місто | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.