Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Май » 24 » У Клубі східного танцю «Aishi» вчора пройшов звітний концерт
16:09
У Клубі східного танцю «Aishi» вчора пройшов звітний концерт
Колектив «Aisha»
Колектив «Aisha» дуже молодий, адже створений він у 2009 році. Спочатку їх кількість була не багаточисельною, адже розраховувався клуб тільки на жінок віком від 30 до 50 років та діяв як розвага чи хобі. Поступово група поповнилася новими дівчатами, а сьогодні тут танцюють та здобувають перемоги на танцполі навіть і зовсім юні конкурсантки.

Вкінці 2009 року «Aisha» випробовує свої сили у чемпіонаті України, який проходив у Ялті та повертається додому із ІІІ місцем. Відтоді колектив не пропускає жодного конкурсу, та вже об’їздив чимало міст України, де відбувалися танцювальні конкурси та чемпіонати і звідусіль вони повертаються з нагородами. «Aisha» завоювала 4 кубка Європи в місті Святогорську, а у місті Одеса де щороку проходять чемпіонати світу зі східних танців та беліденсу цей колектив насьогодні є одинадцятикратним чемпіоном світу.

  Керівник «Aishi» Іоланта Леонідівна Дякон має дві вищі хореографічні освіти.  

 -Я дуже люблю свою роботу, свій колектив!!! Вдячна своїм тренерам за відданість своїй справі, працелюбність, відповідальність, за те, що до кожної дитини ви знаходите свій підхід. Вдячна дітям та батькам свого колективу, за підтримку, розуміння, старанність і дуже пишаюся вами!  

Тренування «Aishi» сьогодні проходять у будинку культури. Цього року навчання закінчують молоді тренери, які прийдуть працювати у колектив, що планує розширити діапазон своїх тренувальних баз. Молоді тренери сьогодні проходять практику, а з наступного року будуть працювати кожен зі своїми групами.

У Іоланти Дякон сім’я і маленька дитина, проте жінка більше часу проводить на роботі, ніж вдома. Молода мама вдячна своєму чоловікові, який повністю підтримує її у домашніх справах, в роботі, в організаційних питаннях, що пов’язані з виступами та підготовкою до концертів, а також з морального і творчого боків.

До звітного концерту "Aisha” готувалися рік. По його завершенню дівчата не збираються відпочивати, бо 8 червня поїдуть на черговий конкурс.  

Анастасія Коваль тренер клубу східного танцю працює з Іолантою в ролі тренера близько 2,5-3-х років:  

- За цей час ми об’їздили дуже багато міст, завоювали багато кубків та медалей. На місці не сидимо, бо постійно в роз’їздах та на конкурсах. Готуємо нові постановки. Я вдячна Іоланті Леонідівні за те, що вона дає тренерам можливість реалізувати свої творчі ідеї та плани, не ставить для нас кордонів та дає можливість розвиватися самостійно.

Гетьман Аліна тренер клубу працює в колективі 2 роки:

-Наш колектив є прикладом для всих колективів міста, тому що в ньому зібралися найталановитіші, працелюбні діти та їх батьки у яких є мрія і велике бажання реалізувати свій творчій потенціал.  

Завдяки нашому керівнику ми йдем по стежці перемог та здобутків. Особисто для мене вона є найліпшим другом та  наставником, завдяки їй я зрозуміла, що танець це моє життя і обрала  хореографію своєю професією. Я вдячна їй, що дала змогу працювати та творити в цьому прекрасному колективі.
АІША бажаю тобі творчого росту та процвітання!
Колектив «Aisha»
Колектив «Aisha»
Колектив «Aisha»
Колектив «Aisha»
Колектив «Aisha»
Колектив «Aisha»
Колектив «Aisha»
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Культура | Теги: культура | Рейтинг: 3.0/3
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.