Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Февраль » 15 » У Смілі майно медсанчастини, яке перебуває у збанкрутілого «Приладобудівного заводу «Райдуга» будуть приймати у власність міста
17:00
У Смілі майно медсанчастини, яке перебуває у збанкрутілого «Приладобудівного заводу «Райдуга» будуть приймати у власність міста
медицина

 
Смілянські міські депутати планують надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Сміла основних засобів, що перебувають на балансі державного підприємства «Приладобудівний завод «Райдуга» та стосуються «Спеціалізованої медико-санітарної частина №14».

Згідно проекту рішення, такі дії відбуваються з метою забезпечення діяльності державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №14».

 
проект рішення
 
Відповідно до ст.25 частини 5 ст. 60 Закону України від 21.05.1997 №280/97 «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 2 Закону України від 03.03.1998 №147/98-ВР «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», з метою забезпечення діяльності державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №14» Міністерства охорони здоров’я України, який підлягає передачі до комунальної власності міста Сміла та забезпечення закладу основними засобами, що обліковуються на балансі банкрута державного підприємства «Приладобудівний завод «Райдуга», Смілянська міська рада вирішила:

1. Надати згоду на безоплатну передачу до комунальної власності територіальної громади м.Сміла основних засобів, що обліковуються на балансі державного підприємства «Приладобудівний завод «Райдуга», згідно з додатком.

2. Виконавчому комітету здійснити приймання-передачу державного майна до комунальної власності територіальної громади м.Сміла згідно з чинним законодавством.

3. Передати на баланс відділу охорони здоров’я основні засоби державного підприємства «Приладобудівний завод «Райдуга» після завершення процедури приймання-передачі та затвердження актів.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Федоренка А.В., першого заступника міського голови Гончаренка О.П. постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, управління економічного розвитку.

Міський голова                                                                      О.О. Цибко
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Медицина | Теги: медицина | Рейтинг: 5.0/1
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.