Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Февраль » 4 » У Смілі між освітянами та депутатами виникла напруженість
13:00
У Смілі між освітянами та депутатами виникла напруженість
урок

Між депутатами та освітянами виникла напруженість. Причиною цього стало спільне засідання, яке відбулося у середу, 03 лютого.

Нагадаємо, що під час останньої сесії, депутат Смілянської міської ради Віталій Федун оприлюднив своє звернення до керівника міської освіти із запитом про надання повної інформації по внескам та благодійним фондам у закладах освіти. Також в коментарях нашому виданню депутат зазначив, що планує ініціювати депутатську комісію з питань фінансової перевірки освітян.

Освітяни відреагували на заяву депутата, тому вчора відбулось спільне засідання депутатської профільної комісії з питань освіти та директорів шкіл і дитячих садочків. Також був присутній міський голова, секретар ради, та заступники міського голови.

Зустріч була дуже напруженою. За інформацією «Сміляночки» освітяни зайняли активну позицію. На їх думку, фонди та батьківські внески існують лише тому, що влада не фінансує заклади освіти в тому об’ємі, який необхідний для повноцінної діяльності. Окрім того, була озвучена позиція, що батьківські внески збираються самими батьками та не передаються на зберігання вчителям, а витрачаються безпосередньо батьківським комітетом на те, що вони вважають за необхідне.

Після фінансового звіту керівника управління освіти, склалася ситуація за якій ображені недовірою директори освітніх закладів фактично звинувачували депутатів у їх намірах.

На противагу директорам шкіл та садків, позиція депутатів лише значно посилилася. Як повідомили видання «Сміляночку» після цієї наради у кулуарах деякі депутати, масова перевірка освітян вже є для них питанням принциповим. Перш за все депутатів цікавить на які нужди освітяни просять батьків витрачати кошти, та наскільки і в якому об’ємі ці витрати є обґрунтованими.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Образование | Теги: образование | Рейтинг: 5.0/2
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.