Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Февраль » 4 » У Смілі між освітянами та депутатами виникла напруженість
13:00
У Смілі між освітянами та депутатами виникла напруженість
урок

Між депутатами та освітянами виникла напруженість. Причиною цього стало спільне засідання, яке відбулося у середу, 03 лютого.

Нагадаємо, що під час останньої сесії, депутат Смілянської міської ради Віталій Федун оприлюднив своє звернення до керівника міської освіти із запитом про надання повної інформації по внескам та благодійним фондам у закладах освіти. Також в коментарях нашому виданню депутат зазначив, що планує ініціювати депутатську комісію з питань фінансової перевірки освітян.

Освітяни відреагували на заяву депутата, тому вчора відбулось спільне засідання депутатської профільної комісії з питань освіти та директорів шкіл і дитячих садочків. Також був присутній міський голова, секретар ради, та заступники міського голови.

Зустріч була дуже напруженою. За інформацією «Сміляночки» освітяни зайняли активну позицію. На їх думку, фонди та батьківські внески існують лише тому, що влада не фінансує заклади освіти в тому об’ємі, який необхідний для повноцінної діяльності. Окрім того, була озвучена позиція, що батьківські внески збираються самими батьками та не передаються на зберігання вчителям, а витрачаються безпосередньо батьківським комітетом на те, що вони вважають за необхідне.

Після фінансового звіту керівника управління освіти, склалася ситуація за якій ображені недовірою директори освітніх закладів фактично звинувачували депутатів у їх намірах.

На противагу директорам шкіл та садків, позиція депутатів лише значно посилилася. Як повідомили видання «Сміляночку» після цієї наради у кулуарах деякі депутати, масова перевірка освітян вже є для них питанням принциповим. Перш за все депутатів цікавить на які нужди освітяни просять батьків витрачати кошти, та наскільки і в якому об’ємі ці витрати є обґрунтованими.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Образование | Теги: образование | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 5
5  
Це коли є в тренді боротьба з корупцією. З собою ж боротися не будеш, а тому потрібно знайти "мальчика для битья" і тут є освітяни. В Черкасах виділили на утримання шкіл і садочків 9 млн. грн. (по 300 і 200 грн. на дитину відповідно) і лише після цього депутати матимуть право говорити про корупцію в школах і то, лише на утримання класу (визначений перелік товарів).
Тому в даному моменті всі адекватні люди повинні бути на стороні освітян.

4  
Медицина,освіта дуже закрита система і проблема зовсім в недофінансуванні. Більшість задовольняють умови при яких вони практично всі часні підприємці працюють під державним брендом. А ми за це платимо двічі - через бюджет і в "карман". Без контролю якості послуг.

3  
Ну просто смішно читати...ніби ми не живем в Смілі і не знаєм як воно робиться, чи у нас немає дітей і ми не здаєм ці гроші?! Школа - "бездонна бочка", де потрібно платити за все! А ще потім і наймати репетиторів, бо зараз так популярно! Якісь зараз набагато тупіші учні стали...раніш такого не було...Можливо це і не вина освітян...такий час...така держава...

2  
Батьки забрали на себе повноваження держави забезпечувати заклади освіти всим необхідним, тому і держава не закладає видатки на освіту. Подивіться на матеріально-технічне оснащення закладів міста, і дізнайтесь скільки коштів їм на це виділялось. Заклади за батьківські кошти заробляють собі рейтинг. Це неправильнозбирати гроші на стіл, стілець і ноут для вчителя, вікна, двері для кабінету.Батьки загрались вислужуючись перед педагогами.

1  
Освітяни не просять батьків "витрачати кошти на нужди". Батьки достатньо компетентні, щоб самим вирішувати на які першочергові потреби витрачати свої кошти. І такі рішення приймаються на батьківських зборах колегіально, а не одноосібно. Кошти здають батьки, і зберігаються вони у батьків, і звітують за їх використання батьки. А наші шановні депутати вже вирішили залізти в кешені до батьків. Перед такою перевіркою нехай спочатку профільна депутатська комісія прозвітує про свою практичну роботу, а не про плани...

Имя *:
Email *:
Код *:

редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.