Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Март » 22 » У Смілі учні загальноосвітніх шкіл зустрічали птахів
17:44
У Смілі учні загальноосвітніх шкіл зустрічали птахів
свято
21 березня на базі Смілянської спеціалізованої школи № 5 відбулося загальноміське свято весняної зустрічі птахів, яке є традиційним і проводиться щороку в кожній міській школі. Про особливості одного із перших весняних свят «Сміляночці» розповіла методист методичного кабінету міського відділу освіти Раїса Маліцька:

– Мета сьогоднішнього заходу – формування інтересу учнів до пернатих друзів, приваблювання птахів та їх охорона. Зустрічаючи птахів, діти виготовляють шпаківні, годівнички, створюють малюнки. Таким чином ми виховуємо любов учнів до природи, до навколишнього світу, – відзначила вона.  

Учасники весняної зустрічі птахів насправді мали змогу ознайомитися з цікавою виставкою учнівських художніх робіт, яка презентувала малюнки птахів, що проживають як в нашій місцевості, так і за межами регіону. Програма ж безпосереднього свята передбачала оригінальні учнівські виступи, в яких вони зачитували вірші про птахів, виступали з художніми номерами, розгадували загадки про пернатих. Крім цього, школярі мали змогу ознайомитися з ґрунтовною презентацією про птахів, які входять до Червоної Книги України та які проживають на території Черкаської області.  

Цікавою частиною свята весняної зустрічі птахів став виступ екологічної агітбригади «Екос» (діє при Смілянській школі № 1) у складі Євгенії Бритик, Тетяни Литвин, Анастасії Мороз, Анастасії Тютенко, Ярослава Маслюка та Євгена Ляшенка. Про екологічний напрямок виховання учнів, а також про роботу агітбригади, «Сміляночці» розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи школи № 1 Світлана Палієва:  

– Ми приділяємо велику увагу екологічному вихованню нашої учнівської молоді. Минулого року ми почали працювати над українсько-шведським проектом «Освіта для стійкого розвитку», який теж підпорядкований меті екологічного виховання. 6 років тому у нашій школі була створена екологічна бригада «Екос», яка минулого року посіла третє місце на фестивалі агітбригад екологічної освіти області. 26 березня, до речі, ми їдемо до Черкас представляти наше місто на ХІІ обласному фестивалі, – повідомила вона.  

За словами Світлани Палієвої, екозагін «Екос», роботою якого керує вчитель біології та екології Наталія Демиденко, займається просвітницькою, роз’яснювальною роботою, проведенням екологічних акцій, зокрема, таких як «Збережемо ліс», «Посади своє дерево», «Допоможи птахам», «Нове життя джерел», «Збережи ялинку», «Зробимо місто чистішим», «Екологічна стежина» та ін.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Культура | Теги: культура | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.