Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2014 » Февраль » 13 » У Смілі відбувся семінар заступників директорів шкіл міста присвячений питанню правової освіти та виховання молоді
23:15
У Смілі відбувся семінар заступників директорів шкіл міста присвячений питанню правової освіти та виховання молоді
семінар заступників директорів з виховної роботи
12 лютого у Смілянській школі №3-колегіуму відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи шкіл міста присвячений питанню правової освіти і правового виховання сучасної молоді.

Розпочалась робота семінару із привітання гостей групою учнів 5-А класу та музичного вітання ансамблю старшокласників, які підготували вчителі Жанна Шевченко та Валентина Ткач. Далі директор школи Тетяна  Карло розповіла гостям про впровадження інноваційних технологій в школі-колегіумі з метою формування життєвих компетентностей, правової свідомості і правової поведінки колегіантів як частини громадянського виховання.  

Заступник директора Світлана Рогач презентувала присутнім шляхи та перспективи впровадження нового Державного стандарту базової загальної середньої освіти в частині правової освіти учнів. Методист міського методичного кабінету Діана Соболенко познайомила присутніх з пріоритетними напрямками виконання плану заходів щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини.  

Далі учасники семінару відвідали відкриті виховні заходи, які підготували і високоефективно провели педагоги. Учні 9-А класу разом з учителем Сергієм Мачуським ретельно розбирались в питанні гендерної рівності під час ігрової програми «Ми різні – ми рівні», отримуючи при цьому цікаву інформацію та досі незнайомі факти.  

Десятикласники під керівництвом учителя Анни Цапенко із захопленням змагались в інтелектуальній грі «Ерудити правознавства», під час якої аргументовано, чітко доводили власну думку з різних питань. А найменші, першокласники, разом з класоводом Наталією Маценко та вихователем Наталією Пільтяй подорожували до правової країни, де герої улюблених казок та мультфільмів розповідали діткам про їхні права. Вчителі під час заходів використовували інтерактивні форми роботи, комп’ютерну техніку.  

Продовжився семінар майстер-класом, на якому досвідом та результативністю роботи щодо правової освіти та правового виховання в аспекті громадянського поділилась заступник директора з виховної роботи школи №3-колегіуму Світлана Гаращенко. Закінчилось проведення семінару кавою-брейк, під час якої всі гості дали високу оцінку проведеним формам роботи та подякували нашому закладу за гостинність.  

Світлана Рогач,
керівник прес-центру школи №3-колегіумусемінар заступників директорів з виховної роботи


семінар заступників директорів з виховної роботи


семінар заступників директорів з виховної роботи
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Образование | Теги: образование | Рейтинг: 3.0/2
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.