Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2014 » Апрель » 3 » У Смілянській школі №3-колегіумі акитвно займаються військово-патріотичне вихованням
21:39
У Смілянській школі №3-колегіумі акитвно займаються військово-патріотичне вихованням

система військово-патріотичного вихованняУ школі №3-колегіумі створена система військово-патріотичного виховання, яке здійснюється у формі лекцій, бесід, розповідей, екскурсій до музею, різних установ, підприємств, вищих навчальних закладів, зустрічей з ветеранами війни, праці та військової служби, тематичних вечорів, пошукової науково-краєзнавчої роботи.

Під керівництвом учителя історії Сергія Мачуського працює гурток «Історія мого закладу», проводяться заняття факультативу «Наш край», на базі яких створена лекторська група учнів 7-8-х класів, які відповідають за екскурсійно-краєзнавчу роботу шкільного музею, поповнення його експозиції.

Результатом науково-дослідницької роботи вчителя та десятикласниці, президента шкільного парламенту Яни Бардиш, стало відкриття пам’ятної таблички на сторожці – пам’ятці ХІХ століття, яка розташована на території закладу. Старшокласники разом з учителем історії Ганною Цапенко на заняттях гуртка вивчають військову історію України.

Всі учні школи-колегіуму є активними учасниками клубу «Турбота», постійно надають посильну допомогу ветеранам, людям похилого віку, вітають вчителів-ветеранів та ветеранів, які проживають у мікрорайоні школи, із святами.

У березні в школі-колегіумі було проведено благодійну акцію, в результаті якої зібрано продукти харчування для військовослужбовців, що проходять службу на території Сміли та Смілянського району. Продукти було передано старшокласниками – членами шкільного парламенту, у дві військові частини. Разом із продуктами діти передали військовим часточку своєї душі, щирі, теплі слова підтримки та віру в мирне майбутнє нашої держави.

Учні 9-11-х класів були активними учасниками мирних мітингів, які проходили 14-16 березня на центральній площі міста. За ініціативи шкільного парламенту було знято відеоролик «Ми – за єдину мирну Україну!», а також розроблено макет банера, який розміщено на бігбордах на вулицях Свердлова та Леніна.

2-4 квітня учні 11 класу пройшли заняття на навчально-польових зборах, під час яких юнаки та дівчата під керівництвом досвідчених викладачів учились діяти в надзвичайних ситуаціях, надавати першу долікарську допомогу.

Уся ця робота спрямована на виховання патріотичних почуттів учнів школи-колегіуму, формування у дітей особистої громадянської позиції, почуття відповідальності за мирне майбутнє єдиної, неподільної держави - України.

 

 

система військово-патріотичного виховання

 

 

система військово-патріотичного виховання

 

система військово-патріотичного виховання

 

 

Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Образование | Теги: образование | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.