Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2014 » Апрель » 13 » У Смілянській школі №3-колегіумі відбулося навчання дітей діяти у надзвичайних ситуаціях
19:35
У Смілянській школі №3-колегіумі відбулося навчання дітей діяти у надзвичайних ситуаціях
школа №3-колегіум
Днями у школі №3-колегіумі було проведено інформаційні хвилинки, вікторини, уроки з тематики цивільного захисту, спортивні естафети, перегляд тематичних відеофільмів та інші заходи.

Працював медичний загін дівчат 10-11-х класів під керівництвом медичної сестри Валентини Яковлевої та вчителя Галини Попової, який демонстрував учням молодшої та середньої ланок способи надання першої допомоги потерпілим.

Юнаки 11 класу відпрацьовували нормативи з цивільного захисту, а потім свої уміння та навички демонстрували молодшим школярам.

Протягом дня працювала лекторська група десятикласників, які яскраво, емоційно представили до уваги учнів 1-6-х класів відео лекторій «Пам’ять про Чорнобиль…» У фойє школи була розгорнута виставка літератури та засобів індивідуального захисту і дозиметричного контролю. Весь особовий склад закладу – учні 1-11-х класів, учителі, обслуговуючий персонал - були максимально залучені до проведення всіх заходів.

З метою своєчасного реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, в школі було відпрацьовано сигнал „Пожежа на об’єкті школи”. До відпрацювання сигналу були залучені представники всіх служб цивільного захисту міста: служба охорони громадського порядку, екстрена медична допомога, газова служба, служба енергетики, смілянська пошуково-рятувальна група, державна служба з надзвичайних ситуацій (пожежна частина), які продемонстрували учням школи №3-колегіуму оснащення та можливості сучасної рятувальної техніки та обладнання, дії рятувальників по наданню допомоги потерпілим у надзвичайних ситуаціях.

У показово-навчальних тренуваннях брали участь командири загонів, які активно працюють у школі-колегіумі: загін юних інспекторів руху, загін юних пожежників, санітарний загін дівчат, координатори роботи з молодшими школярами у шкільному парламенті.

До підведення підсумків були залучені головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи Юрій Дорошенко, державний газотехнічний інспектор територіального управління Держгірпромнагляду Володимир Стариков, заступник міського голови, керуючий справами міськвиконкому Олександр Головченко. Спеціалістами всіх служб була дана висока оцінка заходам, проведеним у школі №3-колегіумі під час Дня цивільного захисту. 
 школа №3-колегіум


 
 школа №3-колегіум


 
 школа №3-колегіум


 
 школа №3-колегіум


 
 школа №3-колегіум


 
 школа №3-колегіум


 
 школа №3-колегіум


 
 школа №3-колегіум


 
 школа №3-колегіум


 
 школа №3-колегіум


 
 школа №3-колегіум


 
 школа №3-колегіум
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Образование | Теги: образование | Рейтинг: 5.0/1
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.