Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Февраль » 18 » У світ вийшла нова книга смілянського журналіста Олександра Горшкова
18:47
У світ вийшла нова книга смілянського журналіста Олександра Горшкова
«Отшельник»
Нещодавно культурне життя Сміли збагатилося появою нової книги відомого журналіста Олександра Горшкова, який є автором декількох художніх творів, що викликали помітний резонанс і користуються читацьким попитом не лише в Україні, а й закордоном, передусім у Росії, де теж видаються книжки нашого земляка. Новий літературний твір автора називається «Самітник» («Отшельник») і належить до гостросюжетного жанру, де захоплюючий пригодницький сюжет поєднаний з глибокими філософсько-духовними пошуками головних героїв оповідання.

– Попит на таку літературу дійсно є, –
розповів «Сміляночці» автор. – Її можна віднести до нового жанру православної місіонерської прози, де складні духовні питання викладаються дохідливою мовою, в дохідливих, зрозумілих кожному образах і подіях сучасного життя. Після того, як вийшла аналогічна пригодницька трилогія «Самарянка», де йшлося про долю молодої вродливої жінки, яка виходить з місць позбавлення волі й Божим промислом опиняється в монастирі, до нас надійшло багато листів від читачів із проханням продовжити цю розповідь. Але зізнаюся, що «Самарянка» має своє логічне завершення, а от нова книжка «Самітник», будемо сподіватися, виправдає сподівання тих, хто прочитав «Самарянку» і кому вона сподобалася.

Нова книжка видана як перша частина задуманого оповідання. Автор тримає в таємниці, скільки таких частин буде ще попереду. При цьому він також зізнався, що вже працює над продовженням.

Придбати нову книжку можна в Покровському і Свято-Миколаївському православних храмах Сміли, куди вона надійшла у продаж. Більшу частину накладу вже передано до провідних столичних інтернет-магазинів. Днями також планується презентація нової книги, що відбудеться в православному культурно-просвітницькому й місіонерському центрі «Благослов», який знаходиться за адресою: вул. Дзержинського, 56, кімн. 72.

Книжку видано за підтримки керівника цього громадського центру, церковного благодійника, підприємця Олександра Шпака, який висловився про «Самітника» так: «Переконаний, що прочитавши цю книжку одного разу, читач повернеться до неї знову й знову, разом з її персонажами освітлюючись світлом істинного богопізнання й християнського подвижництва». Книгу видано на Харківському поліграфічному підприємстві «Фактор-Друк», продукція якого завжди вирізняється елегантністю і високою якістю.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Культура | Теги: культура | Рейтинг: 4.0/4
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.