Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Март » 4 » «УКРОП» знову піднімає питання медсанчастини
20:38
«УКРОП» знову піднімає питання медсанчастини
Укроп
 

В «Укропі» продовжують лобіювати питання смілянської медсанчастини аби її діяльність не було припинено із-за недофінансування. Цього разу до кабміну направлено депутатське звернення від народного депутата України.

Нагадаємо, минулого разу за ініціативи Івана Далібожака до кабміну з питанням медсанчастини офіційно звернулася Черкаська обласна рада.


 

Народний депутат України

01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 5
Тел.: 255-23-49; E-mail: Dubinin.Oleksandr@rada.gov.ua
3 березня 2016 року Прем’єр-міністру України
Вих. № 245 Яценюку А.П.

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ
 
Шановний Арсенію Петровичу!

Хочу звернутись до Вас з проханням розглянути питання щодо функціонування Державного закладу «Спеціалізована медико – санітарна частина №14» Міністерства охорони здоров’я України м. Сміла Черкаської області.

Відповідно до змін, внесених до Бюджетного кодексу України та Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» спеціалізовані медико-санітарні частини було вилучено із переліку видатків на охорону здоров’я з Державного бюджету України та передано на місцевий бюджет з відповідним фінансовим забезпеченням їх діяльності за рахунок медичної субвенції. Паралельно у медичних закладах області вживаються заходи щодо поетапного приведення ліжкового фонду у відповідність до затверджених Кабінетом Міністрів України нормативів, тобто до їх скорочення.

В результаті всіх вищевказаних процесів функціонування державного закладу «Спеціалізована медико – санітарна частина №14» Міністерства охорони здоров’я України може припинитись. ДЗ «СМСЧ №14» МОЗ України має зручне географічне розташування в межах міста, області та всієї України. Стаціонар забезпечений всім необхідним для комфортного перебування хворих. Заклад має потужну базу в урологічному, фізіотерапевтичному, діагностичному та клініко–діагностичному напрямках, сучасно укомплектований операційний блок. В установі працюють висококваліфіковані спеціалісти.

Проте, на сьогодні питання функціонування медичного закладу не вирішено.

Водночас необхідність розв’язання проблем реабілітації учасників АТО нині є одним з найбільш важливих питань, яке виноситься на порядок денний засідань урядових комітетів і громадських організацій. Завдання, які має вирішувати реабілітаційна медицина, не закінчаться з останнім пострілом на війні чи з останнім виписаним з госпіталю солдатом. Це проблема найближчих десятиліть. На сьогодні в збройному конфлікті на Сході України беруть участь близько 50 тис. українських солдатів, причому за останній час значно побільшало тих, хто повертається додому інвалідами не тільки у фізичному, а й у психологічному плані. Психологи зазначають, що реабілітація має важливе значення не тільки для самих вояків, а й для всього суспільства.

Депутати Черкаської обласної ради пропонують з метою раціонального використання наявних ресурсів сфери охорони здоров’я та вирішення загальнодержавної проблеми реабілітації воїнів АТО державний заклад «Спеціалізована медико – санітарна частина №14» залишити у сфері управління Міністерства охорони здоров’я України та створити на його базі реабілітаційний центр або військовий госпіталь для учасників АТО та членів сімей загиблих.

У зв’язку з вищевикладеним, прошу Вас, шановний Арсенію Петровичу, з метою недопущення припинення функціонування державного закладу «Спеціалізована медико – санітарна частина №14» ретельно вивчити ситуацію, що склалася та надати доручення щодо пошуку шляхів вирішення цієї проблеми у найкоротший термін.

Буду вдячний за інформування мене про результати розгляду цього депутатського звернення та про вжиті заходи у термін, визначений чинним законодавством України.

З повагою
народний депутат України О.І. Дубінін
(посв. №245)
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Политика | Теги: політика | Рейтинг: 4.0/2
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.