Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Март » 13 » В'ячеслав Самсоненко наполягає, що рішення Смілянської міської ради про звільнення Олексія Цибка є протиправним
18:20
В'ячеслав Самсоненко наполягає, що рішення Смілянської міської ради про звільнення Олексія Цибка є протиправним
протокол
 
Адвокат В'ячеслав Самсоненко стверджує, що рішення Смілянської міської ради про дострокове припинення повноважень міського голови Олексія Цибка є протиправним, та у якості доказу надав редакції «Сміляночка» протокол сесії від першого березня.

Свою правову позицію В'ячеслав Самсоненко коментує наступним чином:

Згідно з ч. 4 ст. 87 Регламенту Смілянської міської ради, у зв'язку з бійкою та перешкоджанням у проведенні засідання, міський голова Олексій Цибко оголосив про закриття засідання сесії, що підтверджуються змістом, зокрема, протоколу Смілянської міської ради від 01.03.2016, копія якого завірена начальником відділу організаційної роботи, протоколу та зв'язків з громадськістю.

Таким чином, на мою думку рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Олексія Цибка приймались Смілянською міською радою не у режимі пленарного засідання, що є порушенням законодавства!

Також вважаю за необхідне зауважити, що відповідно до ч. 5 ст. 87 зазначеного Регламенту у разі оголошення закриття засідання у зв’язку з грубим порушенням дисципліни під час засідання, рада збирається у наступний день, якщо інший термін не буде оголошений головуючим.

Головуючий - міський голова після закриття засідання не оголосив будь-який термін щодо відкриття та проведення засідання, отже, рада мала можливість зібратися у наступний день але, у порушення наведеної вище норми Регламенту, продовжила незаконне засідання під час якого прийняла протиправні рішення, зокрема, щодо припинення повноважень міського голови.

Звертаю увагу на те, що це лише одне із двох десятків допущених міською радою порушень щодо прийняття рішення про дострокове припинення повноважень міського голови.


 
протокол


 
протокол


 
протокол


 
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Политика | Теги: політика | Рейтинг: 3.0/2
Всего комментариев: 17
17  
А ні, є один підпис, "з оригіналом згідно" і підпис дядька, що і в залі, мабуть, при тому всьому не був.

16  
Шановні, а де з тих фото видно хочаб один підпис? Я такі папірці по 100500 штук за день друкую.

15  
Дуже важливий момент! Судячи з усього тут написаного, протокол від 01.03.2016р. підписаний Голубом. Іншого протоколу немає. Цибко ж закрив сесію, як він вважає, але протокол підписав Голуб. Як такий протокол може бути належним і допустимим доказом у справі, якщо він не підписаний головуючим - Цибком? Чи все ж таки існує два протоколи?

14  
В'ячеслав Самсоненко ты уже успокойся )))))))))))))

13  
Адвокат, вот допустим ты прав и суд восстановит цыбка, всеравно это ничего не поменяет, на следующей же сесии его снова снимут, на этот раз уже без драк)))

12  
Жду публікацій аж цікаво))

11  
З вашої логіки у нього є право лише через мікрофон оголошувати закриття засідання сесії та вести засідання))))))))))))))))))
Всі порушення будуть оприлюдненні найближчим часом!!!

10  
Мікрофон був справний.не треба розказувати. І його не вирвали.він залишився в цибка в руці.то ви зразу 20 порушень повідомте.аж цікаво стало)))

9  
Довести, що міському голові припинили повноваження протиправно!!!!!

8  
Добре, що ви вже визнаєте той момент, що міський голова оголосив про закриття засідання сесії. Він же не оголошував це у себе в кабінеті, а у залі засідань, мікрофон пошкодили, вирвали. Подивіться ВЕрховну Раду, як оголошується закриття засідання під час бійки! Да, і закон передбачає, що саме головне оголосити про закриття, а де знаходитись при цьому: в президії, за требуною в іншому місці, закон не визначає!!! Да, і ви самі добре розумієте, що намагання зачипитись хоть за щось!!)))))
І це тільки одне з двадцяти порушень міської ради! І саме головне, не є самим основним! Для мене принципово довести те, що міському голові припинили повноваження, а депутати порушили Конституцію і закон!

7  
Закрив?з залу крикнув це називається ЗАКРИВ?!да люди,Ви мене дивуєте. Але ви молодець.стараєтесь.тре ж гроші заробити,нє?)))

6  
Взагалі як єфремов міг складати протокол,якщо він покинуа залу? ??!!

5  
Смілянин, більше того, цей протокол підписує депутат Голуб!!!!
Вам вже є очевидними порушення з боку Примака, Голуба та інших. Міський голова закрив засідання сессіі, а для них закон не писан!!!
Великі комбінатори!!

4  
А чому керуючий складає протокол з явними помилками та??

3  
Особа, це Єфремов- керуючий справами

2  
Покажіть мені ту особу хто складав протокол..таке відчуття що воно десь абстрагувалось в той момент...мда....

1  
Адвокат, вы умничка. Сразу видно ваш профессионализм, яя очень верю, что в правовом поле вы сможете и обязаны доказать нашим зажравшимся аборигенам местного разлива, что первобытная община давно осталась в истории и мы живём в цывилизованом мире, где все вопросы решаются цывилизованно! Я очень в Вас верю и поддерживаю!

Имя *:
Email *:
Код *:

редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.