Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Март » 13 » В'ячеслав Самсоненко наполягає, що рішення Смілянської міської ради про звільнення Олексія Цибка є протиправним
18:20
В'ячеслав Самсоненко наполягає, що рішення Смілянської міської ради про звільнення Олексія Цибка є протиправним
протокол
 
Адвокат В'ячеслав Самсоненко стверджує, що рішення Смілянської міської ради про дострокове припинення повноважень міського голови Олексія Цибка є протиправним, та у якості доказу надав редакції «Сміляночка» протокол сесії від першого березня.

Свою правову позицію В'ячеслав Самсоненко коментує наступним чином:

Згідно з ч. 4 ст. 87 Регламенту Смілянської міської ради, у зв'язку з бійкою та перешкоджанням у проведенні засідання, міський голова Олексій Цибко оголосив про закриття засідання сесії, що підтверджуються змістом, зокрема, протоколу Смілянської міської ради від 01.03.2016, копія якого завірена начальником відділу організаційної роботи, протоколу та зв'язків з громадськістю.

Таким чином, на мою думку рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Олексія Цибка приймались Смілянською міською радою не у режимі пленарного засідання, що є порушенням законодавства!

Також вважаю за необхідне зауважити, що відповідно до ч. 5 ст. 87 зазначеного Регламенту у разі оголошення закриття засідання у зв’язку з грубим порушенням дисципліни під час засідання, рада збирається у наступний день, якщо інший термін не буде оголошений головуючим.

Головуючий - міський голова після закриття засідання не оголосив будь-який термін щодо відкриття та проведення засідання, отже, рада мала можливість зібратися у наступний день але, у порушення наведеної вище норми Регламенту, продовжила незаконне засідання під час якого прийняла протиправні рішення, зокрема, щодо припинення повноважень міського голови.

Звертаю увагу на те, що це лише одне із двох десятків допущених міською радою порушень щодо прийняття рішення про дострокове припинення повноважень міського голови.


 
протокол


 
протокол


 
протокол


 
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Политика | Теги: політика | Рейтинг: 3.0/2
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.