Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Март » 21 » В'ячеслав Самсоненко: За позовом Олексія Цибка визначено суддю Компанієць Олега Володимировича
09:25
В'ячеслав Самсоненко: За позовом Олексія Цибка визначено суддю Компанієць Олега Володимировича
В'ячеслав Самсоненко
 
 
Адвокат В'ячеслав Самсоненко інформує про те, що автоматизованою системою документообігу Смілянського міськрайонного суду визначено суддю Компанієць Олега Володимировича для розгляду адміністративної справи за позовом Олексія Цибка до Смілянської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення Смілянської міської ради від 1 березня 2016 року № 13-1/VІІ «Про дострокове припинення повноважень міського голови Цибка О.О.».

Коментуючи виданню «Сміляночка» перебіг подій В'ячеслав Самсоненко повідомив:

Якщо відповідачем у позовній заяві, щодо якої відсутні підстави для її повернення, залишення без розгляду чи відмови у відкритті провадження у справі, вказана фізична особа, яка не має статусу підприємця, суддя не пізніше двох днів з дня надходження позовної заяви до суду звертається до відповідного органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи щодо надання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) такої фізичної особи. Інформація про місце проживання (перебування) фізичної особи має бути надана протягом трьох днів з дня отримання відповідним органом реєстрації місця проживання та перебування особи відповідного звернення (частина треття статті 107 Кодексу адміністративного судочинства України).

Відповідно до частини четвертої статті 107 Кодексу адміністративного судочинства України питання про відкриття провадження в адміністративній справі суддя вирішує протягом трьох днів з дня надходження позовної заяви до адміністративного суду або закінчення строку, встановленого для усунення недоліків позовної заяви, у разі залишення позовної заяви без руху, та не пізніш наступного дня з дня отримання судом у порядку, передбаченому частиною третьою цієї статті, інформації про місце проживання (перебування) фізичної особи.

З огляду на викладене, суддя Компанієць О.В. зобов'язаний не пізніше до 21 березня 2016 року звернутися до Смілянського районного відділу Державної міграційної служби України у Черкаській області щодо надання інформації про зареєстроване місце проживання або перебування позивача.

Інформація про місце проживання (перебування) Цибка О.О. має бути надана протягом трьох днів з дня отримання Смілянським районним відділом ДМС України в Черкаській області відповідного звернення суду.

Таким чином, питання відкриття провадження в зазначеній вище адміністративній справі суддя Компанієць О.В. повинен вирішити до 21 березня 2016 року, оскільки адміністративний позов Цибка О.О. надійшов до суду 17 березня 2016 року, але не пізніш наступного дня з дня отримання судом від Смілянського районного відділу ДМС України в Черкаській області інформації про місце проживання (перебування) позивача.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Закон/Происшествия | Теги: події | Рейтинг: 5.0/1
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.