Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2014 » Февраль » 9 » В.о. начальника ВОЗ ВК Смілянської МР К. П. Паньов: Зі святом Вас і здоров’я Вам шановні стоматологи
16:14
В.о. начальника ВОЗ ВК Смілянської МР К. П. Паньов: Зі святом Вас і здоров’я Вам шановні стоматологи
День стоматолога
Перемога над власним страхом і навість жахом, яка не так давно була притаманна кожному перед відвідуванням стоматологічного кабінету, з розвитком нових методів і підходів у стоматології дається нам все легше і легше. Робота стоматолога без перебільшення дуже важлива: полегшити і допомогти людині побороти одне з найбільш болісних страждань.

За даними Всесвітньої федерації стоматологів карієс і хвороби ротової порожнини є найпоширенішими захворюваннями у всьому світі. Тож не випадково, що у всьому світі встановлені пам’ятні та св’яткові дні, присвячені увазі до здоров’я зубів і ротової порожнини, - дата його святкування 9 лютого Стоматологічну допомогу населенню міста надає. Смілянська міська стоматологічна поліклініка.

Вона заснована в 1954 році, спочатку як стоматологічне відділення в складі міської лікарні ім. Семашко, а з 1973 року функціонує самостійно. Акредитованна на І акредитаційну категорію і надає всі види стоматологічної допомоги, а саме, терапевтичну, ортопедичну та хірургічну. В поліклініці виділено диференційований прийом хворих: дитячий та ортодонтичний.

Вже понад двадцять років очолює поліклініку лікар вищої кваліфікаційної категорії з хірургічної стоматології і організації та охорони здоров’я – Ножкін Андрій Васильович.

Смілянська міська стоматологічна поліклініка на даний час являється базою для підготовки лікарів-інтернів за спеціальністью «стоматологія» Керівником інтернатури явлчється завідувач відділення № 1 лікар- стоматолог- терапевт вищої кваліфікаційної категорії Демченко Людмила Борисівна.

Поліклініка постійно займається санацією декретованого контингенту та профілактикою стоматологічних захворювань.

В поліклініці постійно впроваджуються нові методи лікування та профілактики захворювань. Так за остані роки впроваджені такі методи:

- реставрація зубів фотополімерами з застосуванням металокерамічного покриття;

- апаратні та без апаратні методи лікування аномалій прикусу;

- санація дошкільнят і школярів за митодикою професора Виноградової.

В установі працює 30 лікарів, 28 медичних сестер, 19 інших працівників.

Відвідувань за зміну – 80.

Протягом десяти останніх років поліклініка має високі показники санації на рівні обласних і державних.

Близько 95% населення мають запломбовані зуби і це старана праця наших стоматологів.

За період діяльності, коли поліклініка стала базою по підготовці інтернів, підготовлено 47 лікарів-стоматологів, з них 7 працюють в Смілянській міський стоматологічній поліклініці.Лікарі поліклініки приймають активну участь в обласних конференціях, на з’їздах стоматологів на науково-практичних семінарах, що_проводяться українською Асоціацією стоматологів.

У професійне свято дантистів – День стоматолога вітаю всіх, хто пов’язав свою трудову діяльність зі стоматологією.

Бажаю всім успіхів.

Зі святом Вас і здоров’я Вам шановні стоматологи.

В.о. начальника ВОЗ ВК
Смілянської МР К. П. Паньов
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Медицина | Теги: медицина | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.