Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Июнь » 5 » Відбудеться вистава Смілянського народного аматорського театру «Як Баби Яги казку рятували»
08:58
Відбудеться вистава Смілянського народного аматорського театру «Як Баби Яги казку рятували»
Баба Яга
Нова вистава смілянського народного аматорського театру, до показу якої актори готувалися чотири місяці, має назву «Як Баби Яги казку рятували» і відбудеться 7-го червня. Режисером постановки стала керівник театру Любов Терещенко. Крім головної теми боротьби добра та зла у виставі наскрізним сюжетом стане кохання Марічки та Максима. Світлі почуття закоханих переможуть всі негаразди та підступні і лихі вчинки негативних героїв і особливо Кощія Безсмертного роль якого виконає студент харчового технікуму, четвертокурсник Павло. А смілива і відважна Марічка, роль якої зіграє студентка СТХТ Лариса, мужньо та розумно подолає всі негаразди в ім’я кохання та тріумфу добра над злом.

Лариса студентка-першокурсниця технікуму харчових технологій, в театрі грає всього рік. До цього вона займалася бальними танцями. Талановиту студентку помітила керівник театру Любов Іванівна та запросила її спробувати себе в ролі акторки. Так Лариса потрапила до колективу театру, де в виставі «Як Баби Яги казку рятували» їй дісталася роль Марічки, коханої Максима. У знайомій вже смілянам виставі «Сватання» або ж «На перші гулі», яку цієї весни театрали могли бачити на сцені МБК, Лариса зіграла роль подружки головної героїні. За сценарієм вистави смілива і відважна дівчина Марічка приїхала до свого нареченого Максима на заставу, але потрапила у казку, де з нею трапляється чимало казкових перепитій. Марічці доводиться боротися проти Кощія Безсмертного, який виконує роль негативного персонажа та з Бабами Ягами.

Роль Кощія Безсмертного виконує студент харчового технікуму,четвертокурсник Павло. Хлопець не тільки навчається та працює на виготовленні тротуарної плитки, а й знаходить час для репетицій у театрі.

Ще під час навчання у школі мистецтв Павло мріяв після закінчення школи вступити на театральний факультет. Будучи учнем він приходив на заняття до Любов Іванівни Терещенко, де опановував ази театральної майстерності. За іронією долі Павло так і не вступив до театрального, державні місця на вступ до ВУЗів того року дуже «поврізали», а конкурс був великим як і оплата за навчання. Любов Іванівна запросила Павла до театру і не помилилася, бо знайшла хорошого актора. Головний герой Кощій, роль якого грає Павло – це чотирьохсотрічний, а може і ще старіший дідок, який залицяється до молодої красуні Марічки та протягом всієї вистави робить чимало підлих речей.

Як Павло так і Лариса, які гратимуть у виставі головних персонажів, хвилюються і переживають, хоч обоє вже не вперше на сцені, але обіцяють показати «клас» смілянському глядачу, який сподіваємося, залишиться задоволеним від гри акторів та цікавого сюжету казки.

Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Культура | Теги: культура | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.