Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Май » 24 » Відбулося судове засідання по справі Володимир Примак проти Смілянського міського голови
15:24
Відбулося судове засідання по справі Володимир Примак проти Смілянського міського голови
позов
 


20 травня у Смілянському міськрайонному суді відбулося перше попереднє судове засідання по справі Володимир Примак проти Смілянського міського голови. Відповідачем у якості третьої особи став Олексій Цибко.

Позиваючись проти Смілянського міського голови, Володимир Примак просить суд скасувати розпорядження Олексія Цибка яким він раніше затвердив положення про статус позаштатних радників, оскільки, на його думку, це розпорядження незаконне.

Як заявив Володимир Примак, цим положенням Олексій Цибко наділив своїх радників повноваженнями які має виключно міський голова. Тобто фактично делегував їм частину своїх повноважень.

Нагадаємо, що під час імпічменту одним із головних звинувачень з боку депутатського корпусу стало саме ствердження, що нібито Олексій Цибко протизаконно створив «інститут радників».

В той же час адвокати Олексія Цибка вважають що міська рада не має повноважень надавати правову оцінку діям міського голови.

Таким чином, якщо Володимир Примак зможе у суді довести незаконність положення про статус позаштатних радників та скасувати його, це рішення може бути використано ним у суді вже по справі Олексія Цибка проти Смілянської міської ради як доказ того, що питання імпічменту міському голові розглядалося на законній підставі.

Це вже третій судовий процес пов'язаний із відстороненням Олексія Цибка від керівництва містом і достроковим припиненням його повноважень у якості міського голови.

Нагадаємо, раніше Олексій Цибко вже подав два позова проти Смілянської міської ради. Розгляд справи по суті відбудеться 26 травня в Кам’янському районному суді Черкаської області.

 
 
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Город и горожане | Теги: місто | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.