Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Июль » 16 » Відеозапис сесійного засідання Смілянської міської ради від 15.07.2016
17:50
Відеозапис сесійного засідання Смілянської міської ради від 15.07.2016
Сміла
 
15 липня, відбулося друге пленарне засідання Смілянської міської ради на якому депутати проголосували за розпуск виконавчого комітету Смілянської міської ради, звіт заступника міського голови з питань ЖКГ Володимира Старика, звіт міського голови Олексія Цибка за перші три місяця його каденції та подачу апеляційної скарги на рішення Кам’янського районного суду про поновлення Олексія Цибка на посаді міського голови міста Сміла.

Нагадаємо, 04 липня депутати вирішили провести сесію у два пленарних засідання. Порядок денний був сформований із 64 головних та 8 додаткових питань.
 
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Власть | Теги: влада | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 16
16  
Прочитав коментарі і не розумію, кому це вигідно "мочити" найкращі школи міста. Школи які мають результат та користуються повагою далеко за межами нашого міста. Щось тут не просто. Треба Федюна спитати. Він точно знає хто проплачує таких музик.

15  
Всё правильно, надо теребенить во все колокола школ и садиков, что бы эти ненажорливые директора перестали грабить нас, а лучше одного или двух директоров привлечь к уголовной ответственности и всё у нас наладится, успехов вам Федун.

14  
А в дитячих садочках які грошові побори. Тільки і встигай гроші здавати, інакше зацькують дитину. І всім зрозуміло, що гроші ідуть в карман завідувачам.

13  
Вот в Германии, школы на полном обеспечении. Но каждую неделю принеси то на то, то на то.... И никакой коррупцией это не считается... Другое дело точно знаешь, что всё до цента пойдёт на дело, но это право родителя.... А затея детская и дешёвая, на что ещё способен мелкий чиновни чек, получавший лычки и подсрачники в школе каждый день, видать нанесли ему психтравму

12  
Державне фінансування? ?? Звідки ви звалились? 100% фінансування мають тільки інтернатні заклади, а школам вистачає тільки- тільки на ЗП і оплату енергоносіїв.

11  
Смілянин.а як Федун лізе у карман батьків???Є держ.фінансування якого хватає на ремонт шкіл і облаштування класів

10  
Коля, ви за всіх батьків не підписуйтесь. Федун виконує проплачене замовлення. Заікаться на трибуні, не наводить жодного факту, але лізе батькам в кишеню.

9  
Ще не вмеееерлааа....

8  
Федун наступил на осиное гнездо в школах и садиках (так называемая денежная благотворительность), которое крышует групка депутатов, так держать Федун В. додавите это гнездо, мы вас родители поддерживаем.

7  
А начальник юридического отдела Власенко Ивана Иванович! Он не говорит, он шепчет. Разве так должен выступать главный юрист города? Власенко говорит так, как-будто он всех боится.

6  
Багато коштів для одного колегіуму. У нас що в Смілі більше шкіл немає. Нехай Карло відчитається хоч раз за кошти. А то в неї скрізь відмовки.

5  
У мене дочка вчилася в гімназії. Так на екзамени в 11 класі для того, щоб наші діти вдало здали екзамени директор Дзевульська приказала батькам, щоб їй жарили телячі відбивні, робили тости з червоної ікри вищого сорту, поїли дорогими напоями. І що ви думаєте, ми все робили аби діти здали екзамени, щоб не чіпали дітей. Цікаво, як зараз з цим у гімназії та у інших школах?

4  
Да, ось і на цій сесії виділяють Карло 300 тисяч гривень...і знаєте для чого? Для облаштування двору...будуть плитку ложить в дворі...ще і Рудик 200 тисяч дає...Куди дивляться депутати?

3  
А в школе № 5 какие денежные поборы. Скоро будут и за вход в школу деньги брать. Годами собирают деньги на компьютеры, а их в компьютерном классе то же количество, что и всегда и то все старые.
А по поводу Гнидой и Дзевульской-- им сколько уже лет 65 и 70. Пусть идут на пенсию. Школы города не дом престарелых. А Карло просто очень умеет вовремя приспособится к политическим переменам.

2  
За спонсорські кошти в школах міста нехай спочатку відчитається Карло Т.А.---директор колегіуму, яка приятелює і з цією владою, потім директор ліцею "регіоналка", "особиста подруга" Януковича Гнідая С.А., директор гімназії № 14 Дзевульська О.О. Вони вже скоро луснуть від грошових поборів. У нас же безкоштовна освіта.

1  
Знову Федун на трибуні. Але не зрозуміла позиція керівників управління освіти. На їх колег ллють всілякий бруд, ображають батьків, які взяли на себе левову частину фінансових потреб шкіл, а вони мовчки сидять на сесіях, поприроставши до стільців. Агов!!! Ви на чієму боці?

Имя *:
Email *:
Код *:

редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.