Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Ноябрь » 13 » Відкритий лист Миколі Азарову від смілянського підприємства НВПП «ДАК-Електропром»
00:14
Відкритий лист Миколі Азарову від смілянського підприємства НВПП «ДАК-Електропром»
О.Г. Давиденко
Шановний Микола Янович!

Наш коллектив з великою повагою відносяться до Вашої професійної діяльності, вважає Вас економістом з великої букви, реформи, які запроваджує Кабінет міністрів необхідними та своєчасними. З інтересом слідкуємо за економічними процесами в країні.

Так на Ваш виступ 09.11 на конференції Донецької обласної партії регіонів, що сьогодні економіку України « надо носить на руках» і контролюючим органам не створювати «дополнительных осложнений», хочимо повідомити про наступне.

Наше підприємство НВПП «ДАК-Електропром», на якому працює більше 70 людей, вже 15 років, займається ремонтом електричних машин, основним замовником робіт, є підприємства Укрзалізниці. За результатами роботи за 2012 рік виготовлено та реалізовано продукції на суму 13,2 млн.грн.

Разом з тим більше трьох років нас знищують місцеві чиновники з податкової служби. Це безкінечні перевірки, про дату яких повідомляється несвоєчасно, надумані акти з підміною фактів не пов’язаних з документами що перевіряли, направляються на перевірку інспектори проти яких відкриті кримінальні провадження МВС за незаконні дії та багато іншого.

Всі ці дії направлені на зрив нормальної роботи підприємства, що викликає соціальну напругу в колективі і наших сім’ях, та призводить до нездорових розмов, щодо дій влади.

При переговорах з місцевим керівництвом податкової служби, на яких піднімалось питання, як Вашої особистої позиції так і влади по відношенню до виробничих підприємств в Україні, нам було дано чітко зрозуміти, «що хай там унікуми керують в Києві, у нас в Смілі своя влада і ми самі тут рішаємо кого гнобить а кого любить». Додатково нам натякнули що наші проблеми, тому що, не в тих людей закупляємо матеріали і не з тими домовляємось! На підтвердження упередженого ставлення до нашого підприємства є 11 рішень судових органів, включаючи Вищий адміністративний суд України з встановленням незаконних дій працівників податкової.

НВПП «ДАК-Електропром» тісно співпрацює з міською радою, міським головою, надає постійну допомогу на вирішення соціальних потреб. Тому і міський голова і заступники неодноразово звертались до податкової з проханнями припинити неадекватний тиск, звучали ці звернення і на сесіях міської ради - результат нульовий.

Наше підприємство має можливість розвитку, освоєння нових ринків, нарощувати об’єми продукції, хочемо чесно працювати, платити податки, без взяток корупціонерам.

Залишилась єдина надія на Вас, просимо посприяти у вирішенні даного питання.

З повагою генеральний директор,
депутат Смілянської міської ради
О.Г. Давиденко
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Бизнес | Теги: бизнес | Рейтинг: 5.0/1
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.