Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Сентябрь » 17 » Відвідувачі виставки в захваті від таланту смілянки Тетяни Пожар
16:40
Відвідувачі виставки в захваті від таланту смілянки Тетяни Пожар
 Тетяна Пожар
Вже вкотре переконуюся: не збідніла Сміла талантами. До того ж талантами яскравими, самобутніми, унікальними. Саме такий талант живе в душі Тетяни Пожар, чиї картини у техніці вишивки звичайним хрестом від суботи виставлені в приміщенні міського краєзнавчого музею. Тетяна, яка нині працює в одному з банків, зізнається, що й не здогадувалася про те, що в ній живе талант художниці. Хоча боїться називати те, що вражає інших, справжнім талантом: вважає це просто захопленням, розрадою для душі.

А проявився цей талант несподівано: відтоді, як Тетяна, працюючи в Києві, почала спостерігати, як вишивала її старенька родичка, разом із якою жила. Довгими вечорами та сідала ближче до лампи й починала крок за кроком повільно створювати чергове диво, водячи голкою полотном. А невдовзі Тетяна сама ризикнула вдатися до творчості – і з-під її рук теж народилося диво. Першими її роботами стали два святих образи, які вона подарувала батькам. І от вже близько десяти років захоплюється вишивкою, щоразу вдосконалюючи свою майстерність. Теми її робіт різноманітні: це й тварини, вишивані копії портретів відомих особистостей, природа, квіти тощо. Деякі роботи відмічені такі філософським змістом.

На її першому персональному вернісажі в музеї представлена лише частина робіт Тетяни: насправді їх значно більше.

– Ми постійно шукаємо такі унікальні таланти, як Тетяна Пожар,
– каже директор музею Надія Вілентко. – Хочу зазначити, що високі гості, які днями прибули до Сміли на день міста, були вражені її творчістю, а дехто навіть хотів на місці придбати дещо з виставлених робіт.

До речі, Тетяна зізнається, що має пропозиції від окремих осіб, котрі гідно оцінили її майстерність і теж не проти того, щоби придбати деякі картини. Але Тетяна поки що навіть не думає ставити свій талант, так би мовити, на комерційні рейки й продовжує малювати суто для душі, для рідних і близьких друзів. У перспективі мріє опанувати сучасні техніки малюнку на полотні, вивчити більш поглиблено деякі аспекти художньої творчості. Тож не буде нічого дивного, якщо про цей талант-самородок невдовзі заговорить уся Україна. Роботи Тетяни варті того.  

Олександр Слєпцовський


Тетяна


Тетяна


Тетяна


Тетяна


Тетяна


Тетяна


Тетяна
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Культура | Теги: культура | Рейтинг: 3.6/5
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.